Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utálom a szopást, felfordul a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a szopást, felfordul a gyomrom tőle és hányingerem lesz tőle! De komolyan! Normális ez?

Figyelt kérdés
A párom meg pont azt szereti...:( Mit csináljak?
2008. nov. 12. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
nem, nem normális
2008. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
az gaz, ha a parod pont azt szereti. vagy megcsinalod a kedveert, vagy elmondod neki, hogy utalod ezt, ez van, vagy elfogadja vagy vege, vagy o elfogad teged igy. nekem olyan parom van, aki nem szereti, en amugy se voltam oda erte, uhogy mi tok jol kiegesyitjuk egymast szex teren, van millio mas dolog is egymas kenyesztetesere. Most johetnek a tobbiek azzal, hogy ha szereted a pasit, akkor csinalod, mert oromet okoz neki stb stb. , nem kenyszerithet ra senki, hogy mindent megcsinalj, ha nem szereted, ez van.
2008. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

talán egy ízesített óvszer és csukott szem segítene valamennyire az undoron, sajnos ha te így érzed, nem nagyon lehet rajta változtatni - vagy megteszed a párod kedvéért, vagy nem, ezt te döntöd el


normálisnak pedig normális, ne aggódj, nem lehet mindenki egyforma, mindenkinek más jön be

2008. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nincs ebben semmi. Mindenki mast szeret. A szexben nincsenek szabalyok. Mindig csak azt csinald amit szeretsz, elvezel, ugy sokkal jobb! Az egyik baratnom azt mondja hogy neki az egy nagyon kulonleges alkalom amikor o bekapja a parjanak, neki ez egyaltalan nem termeszetes. Nekem mellesleg az, en imadom csinalni!
2008. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom ő is megtesz neked egy-két undoritó dolgot. :)
2008. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Végre értelmes, kultúrált emberek válaszát olvashatom! :) Teljesen igazuk van, azt csináld amit Te is élvezel. A szex nem arról szól, hogy megerőszakoljuk magunkat. Sokszor nem válaszolok az ilyen kérdésekre, mert folyton lehurrognak, és már nagyon unom. Én szívesen csinálom a páromnak, de eleinte nekem is voltak ellenérzéseim. Megmondtam neki, hogy nekem ehez idő kell, amit Ő türelmesen ki is várt. És így minden rossz érzésem elmúlt, de ha erőltette volna, vagy ha a sok "okos" tanácsra hallgatva tettem volna meg, valószínűleg megundorodtam volna az egésztől. Beszéljétek meg, és ami a legfontosabb ne legyen rossz érzésed attól, hogy így érzel. Semmivel sem vagy kevesebb, mint az aki megteszi.
2008. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Így van, nem vagy kevesebb. Csináld azt amit szeretnél, beszéld meg vele. ha erőlteti akkor csak neked lesz rosszabb és lehet hogy soha többé nem akarod majd csinálni, mert annyira megutáltatja veled. Én még nem próbáltam ugyan, de nem is nagyon van hozzá "ingerem". Párom sem igazán igényli, én sem igénylem hogy nyaljon. Csak azt csináld amit élvezel és szeretsz!
2008. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy a többiek figyelmen kívül hagyják, hogy valószínűleg nem azért van tőle hányingered, mert csak mert, hanem valami ok állhat a háttérben, amit meg kéne találni és meg kéne gyógyítani. Gondolkozz el azon, hogy mi történt veled és hogy neveltek és mi okozhatja benned ezt az erős undort, ami egyébként nem teljesen normális.
2008. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
ne szopásnak fogd föl, hanem, hogy kényezteted a párod.
2008. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__99.. tessék, itt pedig egy példa, hogy van aki tényleg tudja élvezni.
2008. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!