Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz hogyha "undorodok" attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogyha "undorodok" attól hogy szájjal kell kielégítenem egy fiút?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok
2008. nov. 12. 18:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen meg "palyakezdonek" szamitasz, ugyhogy nem gaz a dolog! Majd belejossz, gyakorlat teszi a mestert, tudod! Meg nagyon fiatal vagy, de majd meglatod (ha rakapsz) hogy tenyleg jo dolog!
2008. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha a pároddal egyikőtök se igényli, miért lenne baj? Mindenki úgy csinálja, ahogy jólesik.
2008. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, ha nekik így esik jól csinálják így! Nem tudom miért kellene csesztetni őket azzal hogy az orális szex elengedhetetlen kelléke a szexnek. Ez nem igaz.Valaki a legjobb dolognak tartja, valaki nem, ez van. A szex kölcsönös örömszerzés, amiben bármi megengedett és igaz ez fordítva is, tehát semmi nem kötelező. Ha kielégító a szex mindkettejüknek akkor rendben van. Ha valamelyiküknek mégis igénye támad rá, vágyik majd rá akkor ki fogják próbálni.
2008. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező.Már leírtam a véleményem erről,de akkor kérdezem én.Ha megvagytok orális szex nélkül,akkor minek kérdezed?Én azt hittem azért,mert a barátod igényli.De ezek szerint mégsem.Akkor mi evvel a gond?

/pici cutte/

2008. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
47%
vicces hogy hogy lepontoztak csak azért mert nem próbálom meggyőzni a kedves kérdezőt arról hogy milyen gáz ha nem szereti az orálos szexet és tegye azt ami jólesik neki:) Na mindegy, ezek szerint itt csak az egyirányú vélemények lehetnek hasznosak.
2008. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltetted a kérdést, akkor biztos nem a semmiért, gondolom merültek fel kételyek.
2008. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt mondod, hogy nem vágysz az orális szexre, akkor a barátod és te valamit nagyon szarul csináltok, illetve valami erős mentális zavar lehet a háttérben talán a nevelésből vagy rossz gyerekkori élményből adódóan.
2008. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Egyikünknek sincs rossz emléke és nem is úgy neveltek a szüeim engem sem őt hogy ez egy bűn lenne, nem tiltották meg semmi. Normális nevelést kaptunk, de vhogy mégsem vágyunk az orális szexre. Igaz mondjuk ő nagyon szereti/szeretné csinálni nekem, de nem hagyom, én meg nem is szeretném neki csinálni és nem is engedi/akarja.
2008. nov. 13. 14:57
 19/32 anonim ***** válasza:
Mért tetted fel a kérdést?
2008. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
én is igy vagyok vele , de neki megteszem - mert szeretem!
2008. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!