Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz hogyha "undorodok" attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogyha "undorodok" attól hogy szájjal kell kielégítenem egy fiút?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok
2008. nov. 12. 18:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
gáznak nem gáz, viszont nem valószínű hogy a fiu ezt szeretni fogja, majd megszokod
2008. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Háát..Nem azt mondom,hogy gáz,de orál nélkül nem lesz a szex sosem teljes.Ahogy te (gondolom)elvárod az előjátéknál a szájjal való örömet,úgy ő is.16 éves vagy.Természetesen ez még változat.Én úgy gondolom,hogy ha valakit igazából szeretsz,nincs olyan ami undorító lenne bármilyen téren is vele kapcsolatban.Azt,ha esetleg nem szeretné valaki,hogy a barátja a szájába élvezzen,hát istenem,kézzel fejezi be,mielőtt elmenne a barátja.Na de azért az,hogy te nem elégíted ki szájjal,kicsit más dolog.Én úgygondolom,hogy fokozatosan sikerülni fog.Először kézzel,aztán nyalogasd,majd próbáld meg szájjal.Gondolkodj.Annak szerzel örömet akit nagyon szeretsz.

/pici cutte/

2008. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Van barátom, ő nem igényli az orális szexet, és én sem. Nekem elég az ujja!
2008. nov. 12. 18:32
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Hát az attól függ, milyen távlatból nézed a dolgot. Régen én is durvának tartottam, és úgy voltam vele, hogy én aztán soha... De aztán szerelmes lettem, közhellyel szólva mindenét imádom, és nagyon-nagyon élvezem csinálni, max elsőre volt picit fura. Szóval ha van barátod, és már sokmindenen túl vagy vele, de mégsem szeretnél, akkor csak azt tudom mondani, h kár, nem tudod, miről maradsz le. Ha meg csak elméleti síkon nézed, akkor egyáltalán nem gáz, úgysem így lesz.:)
2008. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem éppen a legjobb hír, mert millió fiúból egy van max, aki nem igényli. Reméljük, hogy pont ő az. Persze nem tehetsz róla, ha undorodsz, bár fura, hogy a barátoddal kapcsolatban az undor szó egyátalán felmerül. Mentség az , hogy nagyon fiatal vagy, és biztosan fog ez változni.
2008. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Én elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik ezt nem igénylik, de azt nem tudom megérteni, hogy miért???

Ha valami egyszerűen iszonyatosan jó, akkor miért hagynánk ki az életünkből? Én csak ezt nem tudom megérteni.

Aki ezzel így van, az írja már meg, hogy miért nem igényli az orális szexet. Nagyon érdekel.

Petranova

2008. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mert lehetséges hogy nem tetszik neki, vagy rossz emléki vannak stb.. Én sem igénylem a nyelvmunkát. Sokkal, de sokkal jobban szeretem ha ujjal csinálja..
2008. nov. 12. 18:59
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez bizonyára azért van, mert szarul csinálja... a nyelvnél kevés finomabb, ügyesebb szervünk van nekünk, fiúknak. Szóval igen, eléggé gáz, ha undorodsz tőle, egyrészt, mert nagyon jó, másrészt meg, undorodni a pasidtól? Az milyen már?
2008. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy amit egy ügyes férfi a nyelvével tud okozni egy nőnek, azt semmi nem múlja felül.

És azt sem lehet überelni, mikor egy nő a szájával juttatja el a férfi az orgazmusig, és a férf látja, hogy a nő imádja csinálni az orális szexet!

Petranova

2008. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Engem vhogy hidegen hagy az orális szex. Egyáltalán nem csinálja rosszul, de nekem nincs rá szükségem. Barátomnak is csinálták már, de állítása szerint neki sem tetszett és ő is elvan orális nélkül.
2008. nov. 12. 19:10
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!