Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nagyon kíván egy harmadikat, elsősorban a férjem örömére, de izgatná a kettőnk "simogatása", én erre nem vagyok felkészűlve, és egyre többet mondja mostanában? .

Figyelt kérdés
Amúgy rég óta jól elvagyunk,minden téren szeretnék neki örömöt okozni,de nem biztos,hogy így:Ti mit tennétek?
2008. nov. 12. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én Páromnak is vannak hasonló megnyilvánulásai...

Ugyanakkor Ő is tudja, és én is így gondolom, valamint Neked is ezt javaslom: hogy addig nem szabad belemenni, amíg Te tényleg nem akarod. Csak a másik kedvéért ne tedd. Az én Párom ezt megérti, sőt, Ő is ezt javasolta. Ettől függetlenül persze Ő is rendszeresen szóba hozza így vagy úgy, de szerintem inkább azt szeretné, hogy én is vágyjak rá, nem azt, hogy mindenáron belemenjek, akár tetszik nekem az ötlet, akár nem...

Remélhetőleg a Te párod is így gondolkodik erről, és megérti, hogy nem vagy rá felkészülve. És nem is biztos, hogy valaha fel leszel, ezzel is tisztában kell lennie.


Én speciel nem tudnék megtűrni a pasim közelében egy másik nőt. Lehet, hogy még a jobbik eset, ha mindez a jelenlétemben történik, és inkább, mint a hátam mögött, megcsalásként, de nem, így sem. Félek, hogy nem tudnék többé úgy nézni rá, ahogy idáig, én mindig úgy képzelem, megundorodnék tőle... Utána. Mert közben csak szimplán síkideg lennék. Ilyen áron szerintem Ő sem ragaszkodik hozzá...

Ilyenkor felteszem Neki a kérdést, hogy ha beleegyezek, akkor utána rendezünk egy fordított felállású hármast is? :) De arról persze szó sem lehet, azt meg Ő nem bírná elviselni. Úgyhogy ugyanezt a jogot én is fenntartom magamnak :)


Röviden: amíg nem vagy rá valóban felkészülve, addig ne tedd. Többet árthat, mint amennyit használna a kapcsolatnak.

2008. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy mért nem vagytok ti elegek a barátotoknak/férjeteknek?:P
2008. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki, hogy állítsa le magát!!!Elég szomorú, hogy nem vagy neki elég!
2008. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, (sajnos) vannak férfiak, akik együtt lehetnek a világ legtökéletesebb nőjével, ez tök lényegtelen, nekik akkor sem elég soha egy nő. Hosszútávon.

Én a magam részéről (és nem csak mert védeni akarom magam, hanem tényleg) biztos vagyok benne, hogy az én párom otthon, tőlem a világon mindent megkap, tehát nem a kielégületlenség, elégedetlenség, hanem szimplán a változatosság iránti igény az (ami valamilyen mértékben szerintem minden férfiban benne van), ami ilyesmiket mondat vele... De legalább semmit nem erőltet, és tudomásul vette, hogy ez valószínűleg sosem fog megvalósulni. És mégsem válóok...

Valahogy úgy érzem, teljesen elveszne a kettőnk közötti örömszerzés szépsége, intimitása, ha másokat is beengednénk... egy szerelemben a szex nem erről szól szerintem.

De amúgy, ha tehetném, bizonyos időközönként külsőt cserélnék, vagy csak egyes dolgokat megváltoztatnék magamon, mert a férfiak vizuális lények, és nagyon tudják értékelni az ilyenfajta változatosságot is... :) Meg ott a vadászösztön... És persze tényleg imádják látni, ahogy két nő összegabalyodik.

De a jobb fejek meg tudnak lenni enélkül :)

2008. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kijavítalak: a változatosság utáni vágy nemcsak a férfiakban van meg, csak mindig azt hangoztatják, fordítva nem.
2008. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni: az biztos, hogy én nem vágyom a pasimon kívül másra még kíváncsiság szintjén sem. Sőt! Magasról teszek a "változatosságra", illetve nekem bőven elég az a változatosság, amit ketten művelünk :)

De egyébként igazad lehet, nyilván vannak nők, akik másképp működnek. Mint ahogy elképzelhetőnek tartom, hogy a férfiak között is akad (elenyésző számban) olyan, akinek meg sem fordul a fejében, hogy a szerelmén kívül bármilyen okból mással (is) legyen. Mondjuk én mostanában nem sok ilyennel beszéltem... :)

2008. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt mondom... És már néhányszor leírtam ezen az oldalon, hogy minden kapcsolat más, csak az a lényeg h annak a 2 félnek azonosak legyenek az igényei. Szóval, ha téged nem kerget az őrületbe a gondolat, hogy a barátja/férfje felhozza ezt a témát, akkor teljesen rendben van. Ha zavar, akkor nincs...
2008. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!