Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok 15 pasival a sex 3 hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 15 pasival a sex 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Egy albérletben van 4 csaj és eddig kb. 15 sexuális kapcsolat létesült a lakás falain belül. Ebből az egyik csaj 2 hapsival feküdt le kétszer-kétszer és kb 7szor "nyalta meg a végét" (mindannyiszor mást), ja és 3 éve van barátja. De még sorolhatnám...
2008. nov. 9. 20:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
huhh, 15? nemsemmi :S plána ha barátja van XD
2008. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó buli kerekedik, nekem mér' nem szóltatok??!
2009. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem ez a sok, hanem hogy nem bírod helyesen "szex" nek írni a "sex" -et, pedig a témakör címe is "Szerelem, szex".
2010. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
na menjetek a pic.sába!!!!
2010. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én irígykedem!! :))))
2010. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
amúgy én is miért nem engem találtak me!
2010. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
miér ugy teszed fel a kérdést h a lakotársad volt ?? tudjuk h te voltál..k.u.r.v.a és a nem létezö másik csajt szidjátok:D:D
2010. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz!
2010. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

én nem tudom meg érteni az ilyen embereket, ők most menők? vagy nem vágom mert ha igen én nagyon gánynak érzem magam hogy 2év alatt csak egy de szerelemben és csodálatos, és egyáltalán nem unalmas hanem egyre izgalamsabb... pff szép lehet a lelkivilág az biztos...


L/17

2010. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

20-08-as, fiú vagyok és az egyik ismerősömmel történt meg, a csaj kiszabadult az otthoni kötelékeiből és úgy gondolta, hogy most habzsolni fogja az életet. Annak a korszakának már vége van, ha figyelsz, rájössz, hogy régi a kérdésem, lehet, hogy az volt, ahogyan te írtad k.u.r.v.a, de már több mint egy éve boldog párkapcsolatban él a barátjával, aki minden "baklövéséről" tud és ennek ellenére is szereti. Megváltozott a csaj, szerintem mindenki életében vannak olyan események, amikre nem szívesen gondol vissza, vagy meg nem történtté tenné, ha lenne rá esélye, de ami még nehezebb, beismerni azt, hogy elba**ta és túllépni ezen. A kérdésem arra vonatkozott, h szerintetek sok-e, nem kell mindig minden kérdezőről azt feltételezni, hogy a "barát, barátnő" kifejezés saját magára használatos, csak pepitában.


Mindenkiknek megköszönném az eddigi válaszait.

2010. febr. 20. 01:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!