Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok 15 pasival a sex 3 hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 15 pasival a sex 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Egy albérletben van 4 csaj és eddig kb. 15 sexuális kapcsolat létesült a lakás falain belül. Ebből az egyik csaj 2 hapsival feküdt le kétszer-kétszer és kb 7szor "nyalta meg a végét" (mindannyiszor mást), ja és 3 éve van barátja. De még sorolhatnám...
2008. nov. 9. 20:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
43%
Ez még csak 3 hónap volt, mi lesz a jövőben??? :-O
2008. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
45%
Azért ne tulozzatok hogy minél több annál nagyobb szégyen.....sztem csak egy bizonyos mennyiség után szégyen....(nekem egy volt)de szerintem ha mondjuk 3 lett volna se szégyelleném jobban magam....a lényeg h mind mögött legyen érzelem..sztem:)
2008. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
19%
nem dehogy, sőt tök normális, csak így tovább :DD
2008. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem aki ilyet csinál, az r*banc. És aki még dicsekszik is vele...!! Belegondolni is rossz, mennyi nemi betegségetek lehet! Fúj!
2008. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nos a 4 csaj közül csak 3 nak volt kapcsolata, és van egy kéjbarlang nevü szobájuk ahol ezeket a tevékenységeket folytatják. Gondolhatjátok 1 ágyon történt eddig majdnem az összes dolog. A csaj 19 éves tesi szakos egy fősulin,és már nemtudomhányszor szakítottak a pasijával, de újra-újra összejöttek (ezek ellenére is).Legfrissebb tudásom szerint a 3 csaj már 22nél tart összesen(ez pasiban 14-et jelent)3 csajra 3 hónap alatt. És akkor a pasik a Ge*ik mert hogy átverik a rendes nőket
2008. nov. 10. 18:44
 16/31 A kérdező kommentje:
Apropó nem a mentségükre,de ku**ából válik a legjobb feleség...
2008. nov. 10. 18:45
 17/31 anonim ***** válasza:
Csak remélni merem,hogy közben nem szed össze ezt azt.És szegény barátja?
2008. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha ez igy fog tovabb haladni sztem oan tag puncija lesz h mar nem farokra lesz szuksege hanem mar a soros uvegekre lesz szuksege ;) v meg az se fog neki megfelelni ;) s a puncija ugy fog kinezni 30 eves korara h minden fiu megied tole amikor meglatja ;) Mna de az o dolguk...
2008. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van olyan ismerősöm, aki 16 és 18 éves kora között cirka 70-80 pasit fogyasztott el... Az ilyen nők nem minden esetben K.k... Az a lány leginkább szeretetre vágyott, mert nem volt szép, nem volt önbizalma és azt hitte az a jó megoldás, ha odaadja magát annak aki csak el akarja vinni, mert amíg lefekteti, addig törődik vele... Kinek mi a sok...
2008. nov. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kicsit...
2008. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!