Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok.12,5 cm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok.12,5 cm a szerszámom. Számit a méret? Elsősorban csajok öszinte válaszait kérem. Én ugy gondolom, hogy hüvelyi orgazmust csak nagyobbal lehet elérni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:31
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Szia én is elnézést kérek mivel én is tom h nem a fiúk válaszát várod! Én 17 éves vok és én pedig 17-18vok ott lenn nem is tom pontosan,de nem is ez a lényeg! Pont a haverokkal meg utánna bnőmmel beszélgettünk vmelyik nap...és monták a srácok h nekik nem kellene nagyobb meg ha akarnék se akarjak mert azon függ hogy hogy használom és ezt a barátnőik mondták! Később felhozódott ez a téma bnőmmel is ...és az itt a nagy harci helyzet hogy ő is monta már meg mikor dumcsiztunk akk is monta h sok pózban nagyon jó neki meg élvezi,de már akkor is aztérzi néha h "lyukasztom"és van néhány póz ahogy abszolúz nem csináljuk mert az meg a naon jóval ellentétbe nagyon fáj neki és képes kizökkenteni az egyensúlyból és már "nincs kedve"folytatni...szal csak annyit mondhatok tapasztalataim alapján h lehet h jobb lenne ha nekem is kisebb lenne,hisz ha mesterien használod akkor baj nem lehet ;) ! Jah és a kutyapózt ajánlom,hisz még ha kisebb is az embernek még akkor is elég mélyen be tud hatolni(am megsugom hogy ez az egyik póz amibe nem nyomjuk,pedig jofféle :D ) Szal jó gyakorlást, sok tapasztalatot,és ne aggódj!


(jah és végül ez a petefészkes témával kapcsba: télleg nem ártana ha elolvasnál öcsém egy bioszkönyvet még ha nem is az egészet,de a női hüvely részt,max a méhébe ha bajuthat egy férfi a nőnek még oda se igazán,ez nem óriás kígyó h 5 méter hosszú és fél centi vastag és bárhova bebújik...gondolkozz már ember!!! :@)

2008. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret számít, hanem az önbizalom! :)
2008. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!