Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok.12,5 cm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok.12,5 cm a szerszámom. Számit a méret? Elsősorban csajok öszinte válaszait kérem. Én ugy gondolom, hogy hüvelyi orgazmust csak nagyobbal lehet elérni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
9 sekély a G-pont izgatásához és egy mély a beszorult levegő kinyomásához (ami élénkíti a nőt). A lökések sebessége is lehet változó, de semmiképp se legyen durva döfködés. A "nemek harcában" ha a férfi durván döfköd a dárdájával (hímvessző), akkor a nő a pajzsával (hüvely) könnyedén kivédi azt. A férfi dárdája használhatatlanná válik hamar (magömlés), és a nő ott marad, pedig még szinte nem is történt vele semmi.
2008. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Valamennyit bizony számít!Legalábbis nekem! Ne legyen hatalmas, de azért min. 15 cm legyen! És ne cerka, hanem vastagabb! Volt kapcsolatom egy fiúval, akinek kb. akkora volt, mint a tied! Hát engem nem tudott kielégíteni!

Valakinek számít, valakinek nem!

Nem kell lepontozni, mert más a véleményünk!

2008. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Megnyugtatlak, hogy semmi okod aggodalomra. Ez a méret teljesen jó. Ahogy előttem írták, mozgástechnika, póz, na meg persze a gazdája gyakorlottsága ami a számít. Az nem igaz, h a méret nem számít, mert pl egy 8-9 centisnél én szinte semmit nem éreztem. De a 12,5 abszolút elég. Reméljük használni is tudod, mert az az ami igazából számít.

A lepontozás pedig tényleg abszolút tuskóság, mi a f...ért kéne mindenkinek egyforma véleményének lennie???

2008. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Remélem találok kisebb barlangu csajt is.
2008. nov. 9. 21:41
 15/22 anonim válasza:
79%

Ilyenen ne aggódj,a normális csajok azokban a pillanatokban nem fognak vonalzót elővenni.

Ha jóvagy jóvagy és ez a lényeg,de társkeresőkbe azért ne ird be hogy "kisbarlangú" csajokat keresek :D

2008. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom mekkora a barlangomXD..de a barátomnak 14-15 cm es a pénisze és nagyon jó vele..ugyh sztem a tieddel se lenne gond:)NE görcsölj ilyeneken ha szeret a barátnőd akkor nem fogja zavarni(bár elsőre én is kicsit megszeppentem mikor elmesélte mekkorra, mert ő az első és hát ugye én kis tapasztalatlan megijedtem h az pici lesz..de ettől még nem zavartam el, szerencsére:Dde látványra egyáltalán nem gondolnám kicsinek....

és van sok barátnőm akinek nagyobb mérettel van megáldva a barátja ..mégsem volt még soha hüvelyi orgazmusa..ugyh erről ennyit..

2008. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha egy csaj a 13 centistől nem élvez el, az nem a pasi hibája (legalábbis biztos nem a farokmérettől van, esetleg technikai hiba), ui. a nők jó része alapból nem képes az orgazmusra, ha 30 cm-es dákóval csinálják, akkor sem.
2008. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a méreted éppen jó. Ha alapul vesszük, hogy az európai átlagméret 12-17. Talán meglepő és ritka az olyan lány, aki ezt bevallja, de én az őszinteség híve vagyok, így neked megsúgom, részemről én sokkal jobban szeretem, ha valakié kisebb, mert sokkal jobb vele eljátszani és ugye vannak olyan helyzetek, ahol a nagy nem nyújt épp kellemes érzést. Nem mellékes tényező, hogy nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra. Ha mégis, az sem a partner méretein múlik. Remélem, tudtam segíteni.
2008. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
46%
Szia,tudom elnezest elore is hogy csak lanyok valaszait varod. de megnyugtatlag h nincs okod az aggodalomra. En 17 eves vagyok,ott alul 16 es szerintem sokszor meg nagynak tartom picit attol fuggoen h a tarsad alul mekkora.Az csak rosszat tesz egy nonek ha most 20cm farokkal belopoznak a barlangba,elsosorban felserthetik a petefeszket meg sok mas dolog. Szoval csak legy nyitott es hajra mindenre. Sok szerencset neked az eletben.
2008. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző válaszoló! Tanultál biológiát? Egy 20 cm-es nem tudja felsérteni a petefészket, de még egy 30-as sem! Ajánlom figyelmedbe a 8.-os bioszkönyvet! Tudod egyátalán hol helyezkedik el a petefészek? Addig hülyeségeket ne írj!!!
2008. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!