Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok hány százaléka nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány százaléka nem szeret csókolózni, miután szájjal kényeztettem őket?

Figyelt kérdés
24 vées vagyok, legutóbbi barátnőm nagyon ellene volt, hogy mialatt/miután nyelvvel "odalent" játszottam - többnyire csak csikló körül, de azért néha be is csúszott - nem volt hajlandó a vilgért sem csókolózni, egyszerűen nem bírta elviselni az ízét. Hamarosan az új barátnőmmel is rá kerü la sor és szintén szeretnék neki ezúton is örömet szerezni, de nem tudom... ez nagyon jellemző? Mert én igazából szeretném csókolni is :) Talán jobban mint kényeztetni. Lehet meg kéne előtte kérdezzem?:) Fiatal még és nem volt előttem fiúja (olyan) szóval... bármi megtörténhet. LEhet hogy megint hoppon amradok ezügyben :S
2008. nov. 9. 00:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose zavart, ha utána megcsókolt. Bár olykor megfordult a fejemben, hogy mégsem vok kíváncsi a saját ízemre, de aztán nem foglalkoztam ezzel. És a pasim se zavarta, ha orál közben néha áttértem a szájára:)
2008. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nekem soha nem volt gondom ezzel.Ha orálisan kielégitem és végeztem ö rögtön jön és csókolgat ugyan ugy tovább.Akkor szerintem forditva is legyen igy.Ha meg pettingeltek akkor szerintem kihagyhatatlan a csókolózás.Bár nem mindenki van ezzel igy.
2008. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a saját ízemet a szájában érezni, lehet, h ez egy kicsit perverzül hangzik, de mi nagyon szeretjük egymás orálisan kielégíteni, és el sem tudom képzelni, h utána ne csókolózzunk. Az adok-kapok -hoz nekem ez is hozzátartozik. És egyébként 21 éves lány vagyok, a jelenlegi párommal feküdtem le először, de ez a kezdetektől nem jelent problémát, szal szerintem ez nem feltétlenül attól függ, h kezdő e az illető vagy sem.
2008. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!