Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok hány százaléka nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány százaléka nem szeret csókolózni, miután szájjal kényeztettem őket?

Figyelt kérdés
24 vées vagyok, legutóbbi barátnőm nagyon ellene volt, hogy mialatt/miután nyelvvel "odalent" játszottam - többnyire csak csikló körül, de azért néha be is csúszott - nem volt hajlandó a vilgért sem csókolózni, egyszerűen nem bírta elviselni az ízét. Hamarosan az új barátnőmmel is rá kerü la sor és szintén szeretnék neki ezúton is örömet szerezni, de nem tudom... ez nagyon jellemző? Mert én igazából szeretném csókolni is :) Talán jobban mint kényeztetni. Lehet meg kéne előtte kérdezzem?:) Fiatal még és nem volt előttem fiúja (olyan) szóval... bármi megtörténhet. LEhet hogy megint hoppon amradok ezügyben :S
2008. nov. 9. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Nemtudok százalékban beszélni,de én sem szeretem ha utána megcsókol a párom.ezt ugy tudod észrevenni,hogy ha meg akarod csókolni,akkor elfordul vagy csak puszit ad,vagy nemdugja át a nyelvét a szádba.de pl.ha befejezted odalenn akkor amíg felérsz a szájához,nyalogasd,csókolgasd a testét,és mire a szájához érsz nem lesz a szádban az íze...persze ez csak az én ötletem...nem vagyok szaki:)de lehet,h.bejön.
2008. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, engem nem zavar a dolog, de szerintem úgy igazságos ha oda-vissza működik a dolog
2008. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
miért, neked kellemes lenne, ha leszopna majd csókolózna veled?:|
2008. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azért a kettő nem ugyanaz...orál után én lazán meg tudom csókolni a barátomat, de visszafelé ez már nem teljesen igaz (: a két íz között elég nagy különbség van. ha valakit zavar, tegyetek az ágy mellé egy üveg vizet vagy valamit. amúgyis megszomjazik az ember (:
2008. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha megcsókol utána, semmi bajom saját ízemmel...
2008. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

A legújabb amerikai felmérések alapján, 300.000 tesztalany után, a nők 14.381%-a nem szerette.

Lol... haver, 24 évesen, hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

2008. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Te megcsókolod a barátnőd, miután ő orálozott? Sok pasinak ezzel van problémája. Ha engem nem csókol meg a férfi, miután szájjal elégítettem ki, én sem fogom őt. Egyébként nekem semmi bajom vele, ez egymás teljes elfogadásáról is szól.

%-értéket meg nem lehet mondani. Furcsa lehet, amit írok, de lehet azt mondanám a helyedben, hogy "Figyelj, szívi, ha nem csókolsz meg utána, akkor nem nyallak ki." Le lehet ezért pontozni, de azt gondolom, ha én elfogadom annyira a páromat, hogy szájjal/nyelvvel illesem a nemi szervét, akkor ő se undorodjon attól, ha utána meg kell csókolnia...

2008. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért volna hülyeség amit kérdeztem? Mint a válaszadó hölgyek eltérő nézeteiből és hasznos tanácsaiból is láthatod, azthiszem kettőnk közül nekem kellene fognom a fejem, "haver". Majd ha felnősz ehhez a témakörhöz, biztos hasznos tanácsokkal látod el a többieket. Addig meg szerintem....
2008. nov. 9. 11:54
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szeretek utána csókolózni. Akár én csinálom akár ő elégít ki. Én ezt nyíltan megmondtam neki :)
2008. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö válaszadó vagyok,és így visszaolvasva teljesen meglepődtem,hogy valaki így kiakadt a kérdésen.hosszú idö után végre egy normális kérdés,ami nem arról szól,h."jaj vajon tetszem neki?"vagy "meg fogok hízni a fogamzásgátlótól?".

Szóval én érdekesnek találtam a kérdésedet,ezért is néztem vissza ide!ne foglalkozz a tökfejekkel!inkább büszke lehetsz magadra,h.érdeklődtel annak érdekében,h.minél jobb legyen a barátnödnek!

2008. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!