Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A farkam 20 cm ha feláll. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farkam 20 cm ha feláll. Ez nagy vagy kicsi? És a lányok milyenekre buknak? Mármint arra gondolok, hogy nagyra vagy kisebbre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

ez nagy. :D

és a lányoknak ált. nem ez a fontos kivéve a nagyon kicsi :D nekem a 15 cm az ideális

2008. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Hat a kicsire biztos nem, azzal sajnos nem elvezet a szex, viszont a naggyal megkell tanulni banni!

Persze hogy a nagy a jo, ez kerdes lenne?

2008. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

A 20 centi hosszúságban már a nagy kategória, de persze vastagság is kell hozzá!

Én találkoztam már 20 centin felüli szívószállal... nem volt jó.

Szerintem mindenkinek más jó, én a férjem 17 centijével tökéletesen elégedett vagyok, sőt, néha már nagynak is bizonyul.

2008. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%
sztem nem a méret a lényeg... a csaj nem mindjárt azt fogja kérdezni h "hé te...hány cm-s a farkad?"... amúgymeg sztem a vastagság fontosabb mint a hosszúság, ugyanis minél vastagabb, annál jobban ingerelhető a G-pont...
2008. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez a "nagy" kategóriába sorolható. De - általában véve - a nőknek tök mindegy a méret. Az előttem szólóval pedig tökéletesen egyet értek, hogy talán a pénisz vastagsága még fontosabb is, mint a hosszúsága. De oly mindegy, ha megvan az összhang!
2008. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég vastag!!
2008. nov. 7. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, valóban nagy, de ez messze nem elég a boldogsághoz, a legtöbb ilyen paraméterekkel bíró férfi abszolút nem tud bánni vele, vagy ha tud, a nők többségének ez már abszolút nem kellemes. Inkább legyen olyan 15-17 körül. Sőt. A 13 is untig elég, főleg ha a gazdája tudja használni. Úgyhogy egy bizonyos centin felül marhára mindegy hogy hány centi.
2008. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát én elégedett lennék vele,ha ekkora lenne a páromnak:)))

Csak tanulj meg bánni is vele:))

2008. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
79%

A férfiak ezt is túlbonyolítják:) Az egyik barátnőm mindig azt mondja, hogy a méret csak "optikai tuning"... és igaza van. Tény, hogy a hüvely hossza 7-12 centi, a G-pont pedig az elején olyan 4-5-6 centinél helyezkedik el.. ergo viszonylag kicsi mérettel is hihetetlen örömöt lehet szerezni. A vastagság inkább számít:P

20 centi nagy.. a magyar átlag amúgy 15-17 centi.

2008. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
A kicsivel nem lehet semmit sem kezdeni! Legyen átlagos és vastag! A kérdezőé pedig már az átlagon felüli kategóriába tartozik, de még mindig jobb, mint a 10-13 cm!!!
2008. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!