Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg szeretik a nők/csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeretik a nők/csajok az orális sexet vagy csak muszájból csinálják?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 20:51
1 2 3
 21/21 zsolt33 válasza:
Sziasztok. én 33 éves vagyok barátnőm 30. Én megdöbbenve és írigykedve látom ,hogy leírások szerint 80% szeretitek az orális sexet.Nekem 5 hónapja van barátőm de sajna különleges. Ő nem szereti az orál sexet sőt kifejezetten undorodik tőle, világ életéven 3x próbálta egyszer 20 évesen azonnal abba hagyta nem ment neki aztán próbálkozott még 2x illetve én voltam a 3.Azt modta ezt felejtsem el mert soha nem fogja csinálni és ezt megértették a volt exek is semmi gond nem volt ezzel amit én furcsálok ,hogy ezek milyen elvont fiúk voltak. Nekem minden volt exem szerette csinálni és sajnos nekem ez betett mert nem bírom megemészetni ,h lemondhatok örökre erről a jó dologról.Jó vannak más öröm szerzések is, pl a lefekvés. De ezt sem igazán élvzem mert csak gumival hajnaldó csinálni örökre mert ő gyogyszert nem szedhet stb.Valamivel meg védekezni is kell ugye. De nekem nem olyan jó benne.Aztán nem egy sex mániás el van heti 1 el is akár és max 20 perc el megy és utána neki már nem jó.Most rá beszéltem ,h legyen már minimum heti 3 Azt mondta azon lessz. ő nem szereti azt sem ha nyelvemmel csinálom neki oda lent, mert azt modta nem érez semmit. Fura mert én ilyen nővel életemben nem találkoztam még ja és csókolózni sem szeret nem is bujós. Szóval teljesen az ellenétem meert én igénylek több sexet jó nem minden nap de minimum heti 3.Még a gumit is elviselem már meg azt ,hogy nem bujós azt is meg lehet szokni mert én bújok csak.De ezt nehé ,hogy nincs orál sex. Próbálom pesze idővel rá venni, de ha nem fog menni örökre bele kell nyugodnom, sajan ő így nőtt fel ő ilyen fajta vannak ilyen nők is. Nem tudom ,h tudnám így le élni az éltem ,h ne menjek félre vagy stb nem szeretnék mert nagyon szeretem. Nem tudom vagy elfogadom neki ha szeretem vagy nem. Őn nagyon szép nő csinos és átlagon felüli nem szeretnék már mást magam mellett. Mással szem szeretnék visza menni dolgozni, egyedül meg szó sem lehet róla.Mert mi kint dolgozunk külföldön, és be vagyunk biztositva akár örökre is és közös házat tervezünk meg berendezni stb mert itt ebbe a nyomorult országba 500 év mulva sem lenne semmink szal a jövőnk, és ha midnen meg lessz egyszer akkor szül is nekem ez már tuti. Szóval amúgy tök jól megvagyunk csak a sex nem nagyon megy. Kérdéssel fordulok hozzátok vagy tanácsért. Ti jártatok már így mint én vagy ha nem akkor pl az én helyemben mit tennétek ,h ott hagynátok e egy fő probléma maitt vagy ez nem ok arra vagy megértenétek és elfogadnátok stb vagy próbálnátok rá vezetni monduk mindeki mást fog mondani ahány ember annyi vélemény.Előre is köszi várom a hozzá szólásokat. Üdv.
2012. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!