Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg szeretik a nők/csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeretik a nők/csajok az orális sexet vagy csak muszájból csinálják?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem nagyon,főleg ha szép és ápolt a hímvessző és környéke!!:)
2008. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Én is imádom!!!De olyannak nem csinálnám,aki iránt nem érzek,és szerintem ezzel sok más lány is így van!
2008. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de sok csaj csak muszájból csinálja, hogy a pasijának ezt is megadja, és/vagy ne menjen máshová szexért, vagy pedig neki is jól esik az orális szex, és viszonozni szeretné, pedig utálja mint a veszedelem.
2008. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon imádom!!!de érzelmek nélkül nem menne, és a higiénia nagyon fontos!!
2008. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten szeretem a páromnak csinálni és persze az is jo h tudod,ezzel neki is örömet szerzek
2008. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen tenyleg szeretik, ez termeszetes nekem is!
2008. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Egy nyitott nő élvezetből csinája. Hiszen nincs jobb érzés, mint bekapni az imádott férfi péniszét, és látni rajta, hogy majd elájul annyira élvezi. Annyi mindent tehetsz a pénisszel, hogy fantasztikus. Személyszerint hihetetlenül fel tudok izgulni, mikor a páromnak csinálom. És a csúcspont, amikor elélvez és érzed a szádban a kedvesed ízét. Egy "rendes lány" mindig lenyeli!!!:)

Petranova

2008. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
85%
Én is imádom!!! És az is beindít, ha beszél néha közben. "Igen, szopjad, bébi!" "ó, de jól csinálod, igen, igen, IGEN!!!" És szerintem ezzel a legtöbb nő így van.
2008. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én is imádom csinálni!! Szeretem amikor mondja: "Nagyon jól csinálod!" Szerintem nem kényszer, akinek nem esik jól az ne csinálja, aki szereti, miért ne? De semmi esetre sem kényszer.
2008. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Volt olyan csajom, aki nem szeretett szopni. Állítása szerint még senkinek sem csinálta. Nem is bírtam mellette 2 hónapnál tovább.

A feleségem viszont imádja csinálni, igaz le nem nyeli, de cserébe bárhová locsolhatom :))))

2008. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!