Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a kifolyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg a kifolyó sperma problémáját?

Figyelt kérdés

Nemrég óta szeretkezünk gumi nélkül (fog.gátló tabi miatt), de egyszerűen amint belémélvez folyik is ki a cucc, és utánna is kényelmetlen a zsepivel összevissza szedni a kifolyó anyagot, meg várni, hogy teljesen kifolyon. Kicsit illúziórombloló, pedig pont azért szedek tabit, hogy teljesen egymási lehessünk.

Van valami bevált tippetek, hogy ne legyen ez ilyen macerás?


2008. nov. 6. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmébe "A multiorgazmusos férfi" és a "Taoista szerelmi titkok - Ősi kínai tanítások a férfi szexuális energiájának gondozásához, fejlesztéséhez és finomításához" című könyvet. A címek azt hiszem magukért beszélnek, de itt egy kis bővebb infó róluk:

[link]

[link]

2008. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Nekem més sosem volt ilyen problémám. :) VAgy a mellemre élvez a pasi,vagy lenyelem.
2008. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kb 2 hónapja kezdtem tabit szedni és ugyaneza gondom:)Mostanában arra jöttem rá h a sex végén összeszorítom a hüvelyem elkapok egy zsepit és elkezdem ritmikusan szorítani a hüvelyem ki és be..igy egy adagban kijön az összes sperma...(nekem főleg az volt a gondom hogy hiába fürödtem meg reggelre megint sperma szagom volt mert még maradt bennem..)

mostmár mind kijön egybe , reggel meg lezuhanyozok..persze a barátom jót nevet mikor "kitornázom" magambólXD

2008. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!