Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a kifolyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg a kifolyó sperma problémáját?

Figyelt kérdés

Nemrég óta szeretkezünk gumi nélkül (fog.gátló tabi miatt), de egyszerűen amint belémélvez folyik is ki a cucc, és utánna is kényelmetlen a zsepivel összevissza szedni a kifolyó anyagot, meg várni, hogy teljesen kifolyon. Kicsit illúziórombloló, pedig pont azért szedek tabit, hogy teljesen egymási lehessünk.

Van valami bevált tippetek, hogy ne legyen ez ilyen macerás?


2008. nov. 6. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nemrég volt egy ilyen kérdés, pontosabban ugyanez, azt keresd meg. Amúgy ott is mindenki a papírzsebkendőt és esetleg a törülközőt írta. Mást nemigen lehet tenni, persze nekem is kényelmetlen, lány vagyok, ezzel sajna nem lehet mit tenni. Én a zsepit használom.

2008. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg törülközőt használunk és utánna irány a zuhanyozó.
2008. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát énis utálom a zsebis, meg törcsis megoldást, de nincs más lehetőség. Mi ugy csináljuk(lány vok) hogy miután elmegy a barátom, nem veszi ki, hanem bennt tartja addig amig oda nem rakom a pzs, és ahogy kiveszi, a pzs-be folyik a cucc, nem mindenfelé. Tényleg illúzió romboló, mert akkor énis meek wc-re, utána még folyik kicsit... stb... De erre más megoldás sajnos nincs.
2008. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2008. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába tartotta bent, már folyt is, és a nagyja a lepedőre ment. Akkor a legjobb ezekszerint a türcsi magunkalá. Köszönöm szépen a válaszokat!!
2008. nov. 6. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Vagy tanulja meg a barátod elválasztani az orgazmust és a magömlést (aminek számtalan előnye van).
2008. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nalunk mindig zsepi van keznel, amikor tudjuk, hogy szex lesz, akkor keressuk a zsepit, ez egy ido utan berogzodik, nem lesz illuziorombolo es amint kiveszi, rogton wc-re megyek es ott kijon az osszes.
2008. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én speciel ennyi kis kellemetlenséget bevállalok,hiszen tabi mellett gumi nélkül ezerszer jobb.zsepi.ennyi.
2008. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
legyen kéznél zsepi, minig, az nelki is kellhet és utána egy közös zuhany az tényleg nem illúzóromboló
2008. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Vagy tanulja meg a barátod elválasztani az orgazmust és a magömlést (aminek számtalan előnye van)."


Ezt mégis hogyan? Azt, hogy megszakítsa és ő majd zsepibe tolja a cuccost ne is írjátok, mert akkor nem lenne értelme a tabinak, főleg, hogy nekem pont az az izgató, ha együtt megyünk el és érzem akkor, hogy bennem van...

2008. nov. 7. 21:06
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!