Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem izgat az anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgat az anális szex?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok...2 éve boldog párkapcsolatban.A szex szuper, viszont abarátom egy ideje próbál finoman rávenni az anális szexre.Egyik barátja dicsekedett neki hogy a barátnőjével gyakran alkalmazzák és ugy vettem észre azóta érdekli őt ennyire....eleinte engedtem neki hogy ujjaza, nyalogassa a popómat sőt talán még élveztem is, aztán egyszer természetesen sikositoval kipróbáltuk és nekem rettenetesen fájt....azóta teljesen elment a kedvem tőle és már elég ha odanyul szeretkezés közben azonnal elmegy a kedvem az egész szextől...Normális hogy ez nekem nem jön be?Mondtam neki is és nagyon megértő, viszont mikor sexelünk sokszor elfelejtkezik magáról és finoman odanyul-de nekem már ez is elég-és vége az egésznek....Mégis rossz érzés hogy ezt az élvezetet nem adhatom meg neki..Legyen emiatt bűntudatom?
2008. nov. 5. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Áh egyszer az én barátom is nagyon be volt rá indulva, én meg nem,, aztán engedtem neki, be is dugta, de nagyon fájt..komolyan mondom sírva fakadtam..azóta nem meri.,..és meg is értem... nem gáz...teljesen megérti, és jó a kapcsolatunk :D
2008. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!