Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem izgat az anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgat az anális szex?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok...2 éve boldog párkapcsolatban.A szex szuper, viszont abarátom egy ideje próbál finoman rávenni az anális szexre.Egyik barátja dicsekedett neki hogy a barátnőjével gyakran alkalmazzák és ugy vettem észre azóta érdekli őt ennyire....eleinte engedtem neki hogy ujjaza, nyalogassa a popómat sőt talán még élveztem is, aztán egyszer természetesen sikositoval kipróbáltuk és nekem rettenetesen fájt....azóta teljesen elment a kedvem tőle és már elég ha odanyul szeretkezés közben azonnal elmegy a kedvem az egész szextől...Normális hogy ez nekem nem jön be?Mondtam neki is és nagyon megértő, viszont mikor sexelünk sokszor elfelejtkezik magáról és finoman odanyul-de nekem már ez is elég-és vége az egésznek....Mégis rossz érzés hogy ezt az élvezetet nem adhatom meg neki..Legyen emiatt bűntudatom?
2008. nov. 5. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyen buntudatod! Ami nem esik jol, azt nem is kell csinalni. Ezt a baratodnak is meg kell ertenie.. En egyebkent azokat a csajokat nem ertem, akiknek bejon az anal-szex. En is ugy tudok ra gondolni, mint valami kellemetlen, fajdalmas dologra.
2008. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem kell,hogy azt érezz.Ez nem egy kötelező dolog,amit csinálni kell főleg,hogy neked fáj és nem is jó.

Ezt biztosan a párod is megérti.Csak azt kell tenni a szexben,ami mindkét félnek örömet okoz.

2008. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Na ne viccelj, a férfiak nem így működnek, hogy "te figyuz, hallottam a fodrásznál, hogy milyen jó ez az anális szex". Az igazság az, hogy mindig is kíváncsi volt rá és ki akarta próbálni, csak ilyen bénán próbálta behozni az életetekbe.

Ha nincs kedved az anális szexhez ne legyen miatta bűntudatod, viszont az nagy kár, hogy emiatt megváltoztak (romlott) a szexuális szokásaid. Beszéljétek meg.

2008. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Fuj, en mar a gondolatatol is rosszul vagyok.

Mondd meg a baratodnak hogy nem, nem es nem. Nincs ezen mit magyarazkodni szerintem. En nem ertem hogy lehet azt "szeretni"???

2008. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Srapnel ***** válasza:
91%

Talán pont az a baj, hogy már az első alkalommal fájt, ezért kialakult gyorsan a reflex, hogy elkerüld a fájdalmat. Majd sokkal később, apránként kísérletezve el lehet jutni oda, hogy élvezd is.


De:

1. Anális szex nélkül is lehet élni. Elég jól.

2. A végbél nem szexre való, akármit is állítanak mások, ezért nem cikizhető senki, mert ösztönösen nem érez vágyat arra, hogy a végbelébe nyúljáljanak.

2008. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Egészen nem normális, vagyis megérthető, a rossz tapasztalat elveszi a kedved, de azért ez már kicsit kóros. Én sem vesztettem el minden érdeklődésemet az orális szex iránt, csak mert a barátnőm esetleg kicsit fogazott még az elején... Az anális szex egy módja a szexuális együttlétnek, ha szereted a barátod, próbáld magad elengedni, ha tényleg nem megy, akkor meg fogja érteni, és egy idő után megtanulja elkerülni...
2008. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

A szexben csak azt szabad csinálni, ami mindkét félnek jólesik. Ez alapszabály, erőltetni semmit sem szabad.

Az anális szex amúgy is mostanában egy felkapott "divattéma" lett, és ezért mindenki azt gondolja, hogy ezt KELL csinálni. Pedig ez alapból nem tartozik hozzá a szexuális élethez, esetleg néha változatosság-képpen lehet alkalmazni, de csakis ha mindkét fél szeretné. Ebből a mostani análszex-őrületből előbb-utóbb komoly egészségügyi bajok lehetnek, ha mindenki nyakra-főre csinálja.

Úgyhogy azon ne aggódj, ha te nem kívánod, szerintem ez a természetes, de azért azt ne hagyd, hogy ez miatt a szextől is elmenjen a kedved, kár lenne!

2008. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem annak a kérdése, hogy szereted-e a barátodat és elengeded-e magad. Az orális szexre még esetleg ráveheti magát az ember szeretetből, és később rájöhet, milyen jó is kölcsönösen; de az anális szextől való berzenkedés szerintem nem társadalmi beidegződés, prüdéria kérdése; hanem annál mélyebb, végülis logikusabb. Az orális szex nem fáj, csak sokaknak szokatlan; míg az anális szexről ez nem mondható el. Isten őrizz, hogy emiatt bűntudatod legyen.

Én úgy vagyok vele, hogy akinek jó, csinálja - van pl. meleg barátom, de kerülöm Vele ezt a témát - de engem a hányinger kap el már a gondolatától is, hogy ezt a testnyílást bármilyen módon a szex részévé tegyük. A barátomnak van némi tapasztalata e téren, de teljesen megért, és semmiféle hiányérzete nincs. Szerintem lehet, a Te barátodat is inkább a kíváncsiság, a "miért ne?" motiválja, és nem arról van szó, hogy ha ez kimarad az életéből, akkor örökre hiányérzete lesz.

Ha szeret, nem várja el, hogy ilyen undorító és fájdalmas dologba belemenj. Neked meg ha van eszed, nem is mégy bele, ha egyszer nem vágysz erre.

2008. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Engem se izgatna, ha valaki egy bránert akarna benyomni hátulrol, szoval megértelek.
2008. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért aranyos, hogy szinte csak olyanok írnak véleményt erről, akik még sohasem próbálták...

Azért ne legyen bűntudatod, mert nem engeded, ez nem olyan dolog. Számomra az elfogadás, szeretet, szerelem, odaadás legmagasabb kimutatása. DE ez nem azt jelenti, hogy nem szeretitek, nem fogadjátok el egymást maximálisan attól, mert nem csináljátok. Ha teljesen elzárkózol ettől, akkor ne csináld, de idővel, ha elmúlnak a félelmek, és felkelti az érdeklődésed, akkor nagy öröm lesz mindkettőtönek, ha sikerül. Úgy semmiképp ne engedd meg neki, ha nem akarod igazán, mert akkor csak fájdalom lesz az eredmény.

2008. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!