Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha csíp a sperma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha csíp a sperma?

Figyelt kérdés
10napja szedek fogamzásgátlót, tegnap feküdtünk le elöszőr a párommal gumi nélkül, belémélvezett és szinte azonnal csípő érzést éreztem a hüvelyemben. Normális ez, vagy valami nincs rendben?
2008. nov. 5. 19:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hogyan tünteted el a pattanásokat? Nem értem miről beszélsz. Olvass egy kicsit utánna, mondjuk az nlc-s fórumokon (hogy közérthető nyelven megértsd), hogy miről is van szó! Még mindig nem tudom mit nem értesz, mert csak össze vissza irogatsz teljesen más dolgokról... Nem érthető, hogy hormonnal való kezeléssel tüntetik el pattanásokat (ösztradiol), de ezáltal fogamzást is gátolja? Mellesleg a nőgyógyász is felírthatja, mondjuk akinek fogamzásgátló kell, de patisabb a bőre.
2008. nov. 8. 08:59
 12/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg a gyógyszer neve? Cypromix, ami lényegében ugyanaz mint a Diane-35.
2008. nov. 8. 08:59
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
jó én nem magyarázom tovább itt a lényeget, annyit mondok, hogy ezer más mód van a pattanások eltüntetésére, nem feltételnül a gyógyszer. de amugy a te tested, szarasd csak szét nyugodtan, meg le is lehet pontozni.
2008. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én leírnám a kérdésedre az én tapasztalatomat, mert látom h mindenről vitáznak veled, de igazi válasz kevés érkezett... Nem vékonyítja el a nyálkahártyádat a fogamzásgátló. Nekem volt olyan akié csípett, de általában nem szokott, vagy valamilyen fertőzést kaptál el tőle vagy szimplán irritál az ő spermája. Úgy vélem h feltétlenül keress fel egy nőgyógyászt ha nem múlik el ez az érzés.
2008. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg a pasid hogy mit evett az aktus elött... Ha chiliset az mindent megmagyaráz^^
2008. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Más nincs az életünkben, rendszeresen járok nőgyógyászhoz, mindenféle betegségre negatívok vagyunk, ugyan azt a fogamzásgátlót szedem mégis háromszor volt, hogy csípett a sperma. Nem étkezés függő, mert annál hosszabb ideig tartott a dolog. Először kb 2 hónapig, majd kb 2-3 hétig. Semmi bajom nem volt. Utána elmúlt. Az orvos sem tudta miért.


32 N

2012. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!