Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha csíp a sperma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha csíp a sperma?

Figyelt kérdés
10napja szedek fogamzásgátlót, tegnap feküdtünk le elöszőr a párommal gumi nélkül, belémélvezett és szinte azonnal csípő érzést éreztem a hüvelyemben. Normális ez, vagy valami nincs rendben?
2008. nov. 5. 19:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Tudom volt már ilyesmi kérdés, de ott azt írták, hogyha továbbcsinálják akkor csíp. Engem azonnal csípett.

1-2szer pharmatexszel szeretkeztünk úgy, hogy belémélvezett de akkor nem csípett.

2008. nov. 5. 19:59
 2/16 Srapnel ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy allergiás vagy rá.


Ha a probléma nem szűnik meg, érdemes felkeresni a nőgyógyászodat. (A tisztázás végett, nem azért, mert baj van.)

2008. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, enegem is csíő mikor belémélvez :(,de én azt a választ kaptam, hogy van olyan nő akinek csíp, és hogy ez megesik :(, hát sztem nem :S
2008. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
25%

Nem akarlak megdöbbenteni, de ha csak tíz napja szeded a bogyót, akkor még használnotok kellett volna valamilyen más módszert a védekezésre, mert így könnyen teherbe eshetsz. Azt mondják, hogy 1 hónapos tabletta szedés után lehet minden más védekezési mód nélkül szeretkezni.


A csípő érzés lehet allergia, de lehet akár valami fertőzéstől is. Menj el a nőgyógyászodhoz és beszéld meg vele.

2008. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A tabletta betegtájékoztatójában benne van, hogyha a mensi első napján kezdem szedni, akkor azonnal véd. Mi azért kivártunk 1 hetet.

Arra gondoltam, hogy nem-e a tabi tehet arról, hogy vékonyabb a nyálkahártya vagy ilyesmi. De a tabit meg nem nőgyógyász írta fel, hanem a bőrgyógyászom az aknéimra.

2008. nov. 6. 13:05
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
érdemes lenne konzultálnod már bocs a nőgyógyászoddal. szerintem ha bőrgyógyász írta fel, főleg nem elsodleges arra amire most használod, akkor inkább olyan orvoshoz kéne menned akinek ez a szakterülete, de te tudod. amugy nekem is csipett az elején, meg égető érzés volt mindig szex után, de elmóúlt. de amugy menj el nőgyógyászhoz.ő ért hozzá, nem a bőrgyógyász, én azért iet még nem hallottam
2008. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor egy kicsit nézz utánna!

Sokféle tabletta van, ezek hormon tartalmuak és mindegyik más és másra hat. Általában 2 komponensűek ezek a fogamzásgátlók (lehetnek emelett 1-2-3 fázisúak, de ezek általábamn ugyanazokból a komponensekből állnak csak más koncentrációban) ami azt jelenti, hogy 2 féle homron van benne. Az én tablettám etinilösztradiolt és ciproteron-acetátot tartalmaz, amelyek a férfi hormonomat próbálják kiküszöbölni. A férfi hormonok tehetnek a túlzott szőrösödésről, és az aknékről (pattanások, mitesszerek,...). De mivel ezekre hat, a peteérést is kiiktatja, így fogamzásgáltó hatása van. Nekem a bőrgyógyász ajánlotta, hogy nem ír egyelőre fel erősebb gyógyszert (A vitamin származékost, azaz retinoidot), hanem ezt szedjem és lehet, hogy önmagától is meggyógyulok. De ott a fogamzásgátló hatás is, ezért szeretkezek a párommal gumi nélkül.

Azt állítod ilyenról még nem hallottál, ami viszont elég nagy baj, szerintem ideje utánnanézni, hogy mit szedsz be! (azt írtad téged is csípett, azaz akkor te is szedsz (?!))

2008. nov. 7. 08:13
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
én arról nem hallottam, hogy bőrgyógyász írjon fel fog.gátlót, az ilyennel az ember bőrgyógyászhoz megy, mert mégiscsak ő ért hozzá. mert lehet, h ezek vannak benne amit leírtál, én nem tudom, nekem elég közeli ismerősöm a nőgyógyászom, aki ezer kérdést feltett, mielőtt felírta volna, mert attól, hogy jó a bőrődre még lehet más, nem biztos h jó mellékhetása
2008. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosítok: ez nem fogamzásgátló gyógyszer, hanem egy hormontartalmú gyógyszer aminek fogamzásgátló hatása is van. Ettől függetlenül majd megkérdezem a nődokimat is, bár nyáron voltam kontrollon. A bőrgyógyász is feltett ezer kérdést mielött felirta volna.
2008. nov. 7. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
már bocs, egy fog.gátlónak hamarabb mellékhatása a javuló bőr, mint egy bőrre való gyógyszernek a fog.gátlás. azért nem tudom a kettő közt érzed e a különbséget, meg a súlyát, hogy aminek fog. gátló hatása van az első sorban fog.gátló, mert szerintem nagyobb dolog beavatkozni a nemzés kontrolállásába, mint a pattanások eltüntetésébe. érzed h a kettő közül melyik a súlyosabb? a nőgyógyásznak meg egyszerűen ez a szakterülete.
2008. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!