Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szeretkezés közben én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben én vagyok fölül és a barátom nem csinál semmit, akkor csak nekem kéne? Ez másoknál is így van, mert úgy azért sokkal jobb, ha mindketten mozgunk.

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Hát ha te vagy felül akkor a pasi elvárja álltalában hogy te mozogj többet . De nálunk álltalában mind a ketten beleteszünk valamit az élvezet kedvéért.
2008. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen akkor csak te kene mozogj bar az is igaz hogy elvezzetesebb ha mind ketten mozogtok ha latod hogy o nem reagal akkro varja hogy te moozogj:)
2008. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már vele megbeszélni? Nyílván ő sincs ellene annak, hogy jobb legyen :D

De annak is megvan az élvezeti értéke, hogy az ember kifekszik, és nem kell mozognia.

2008. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, ha te vagy felül akkor te irányítasz és elég sokféleképpen tudsz fordulni meg mozogni.

de ha elfáradtál vagy vmi a párodra hajolhatsz és akkor ő is tudja mozgatni a csipőjét...ami nem is olyan rossz dolog.

2008. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ilyenkor a férfi is lehet aktív. Amikor lovagló pozícióban vagyok, akkor a párom a csípőmet szorosan magához húzza, vagy simogatja az egész testem, mellem, illetve izgatja a csiklóm.

Petranova

2008. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amikor a barátnőm van felül, néha csak ő mozog, de legtöbbször mindketten. Az utóbbit ő sokkal jobban élvezi. De senkinek sem lehetnek egyformák az igényei.

2008. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha te vagy felül, akkor neked kell jobban/többet mozogni, de azért a párodnak sem kéne teljesen mozdulatlanul feküdnie (időnként persze lehet, ha mondjuk ez egy játék része). ugyanigy, ha te vagy alul, akkor neked is kellene emelgetni a csipődet, meg simogatni a párodat.
2008. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen
2008. nov. 5. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te v felül a pasinak ugyan ugy kell mozognia... Én jártam már olyan pasival aki csak feküdt, én baromira untam... Ha te is mozogsz, meg ő is tolja a csípőét felét, az csak annál jobb lehet. A másik meg hogy (nemtom te h vagy vele) én pl amikor alul vagyok, mozgatom magam, meg kicsit tekergetem a csípőm, a barátom ezt nagyon élvezi, attól hogy ő van felül és még nem játszom a fadarabot. Beszélj vele h ő is mozogjon, ugy csak jobb lesz.
2008. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!