Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha lefekszem egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lefekszem egy olyan sráccal, akibe nem vagyok szerelmes és nem is szeretnék kapcsolatot (de ő szeretne)?

Figyelt kérdés
csak mert annyira vonzó. megőrülök érte.
2008. nov. 5. 11:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért menne bele, mert reménykedik, h utána meggondolod magad/beleszeretsz és járni fogtok. Amúgy meg ne áltasd magad azzal, h a férfiak mások.. ők is csak emberek, nekik sem esik jól a "csak egyszeri szex" ilyen felállás mellett!
2008. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De igen!A legtöbb férfinak nincs ellenére a csak egyszeri sex sem.Igenis mások vagyunk,mint a nők.
2008. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
miért nem szertnél kapcsolatot, ha vonzó és megőrülsz érte? az élet más területein nem állja meg a helyét, pl. nem elég okos? lehet ilyen kapcsolat, de csak akkor ha mindkét fél ugyanúgy gondolkodik, tahát ha ő mást is szeretne, nem csak szexet, akkor ezt tiztázd vele, és ha nem azonosak a céljaitok egymással akkor keress más partnert
2008. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ha velem le akar feküdni egy lány, és mást nem akar, azt bóknak veszem, és simán belemegyek. ha viszont én szerelmes vagyok egy lányba, ő ezt tudja, és ennek ellenére csak szexet akar, azt lehet kihagynám. iszonyú megalázó helyzet. és igen, mi pasik is érezhetjük magunkat kihasználva (bár általában inkább anyagilag és nem szexuálisan, de erre is van példa).
2008. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem akarom kihasználni. egyenes vagyok vele természetesen, nem akarom bántani.

Járni azért nem szeretnék vele, mert nagyon nem illenénk egymáshoz. Szerelmes sem vagyok. Vonzani vonz, de ez nem ugyanaz...

ja és nem ő az első pasi az életemben, ha az lenne természetesen én sem mennék bele (fontos hogy azzal veszítse el az ember, akit őszintén szeret...)

Köszönöm a válaszaitokat!

2008. nov. 5. 21:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!