Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha lefekszem egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lefekszem egy olyan sráccal, akibe nem vagyok szerelmes és nem is szeretnék kapcsolatot (de ő szeretne)?

Figyelt kérdés
csak mert annyira vonzó. megőrülök érte.
2008. nov. 5. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem gáz....csak lehet előbb jobb lenne tisztázni vele hogy a sexen kivűl te mást nem akarsz tőle...

Érzelmekkel nem szép dolog játszani, viszont ha tényleg megőrülsz azért a srácért akkor ugysem birod sokáig...

2008. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem gond, a lényeg hogy élvezd és védekezzetek.
2008. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Srapnel ***** válasza:
36%
Van azért annak esélye, hogy híre megy és romlik a megítélésed, tehát valahol lehet ez gáz is, attól függetlenül, hogy mennyire lesz jó neked, vagy sem.
2008. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy gáz! Gondold csak végig, ha te lennél az ő helyében! Nem lenne szar, ha a pasi, akibe szerelmes vagy, csa 1 éjszakára használna??
2008. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért egy mi srácok nem törünk össze, ha csak kihasználnak minket testileg :P
2008. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ő is tudja, hogy nem szeretnék kapcsolatot...

ezek után már az ő döntése, hogy bevállalja-e az estét vagy nem... és ő szeretné.

2008. nov. 5. 12:34
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
akkor nincs gond!:)
2008. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Valszeg én sem mondanék nemet azzal az indokkal,hogy csak a testemet akarod.Nem hiszem,hogy egy pasi összetörne azért,mert egy lány le akar vele feküdni.Pláne,ha az a lány különösen be is jön neki.Szerintem marhára fog örülni annak az egy alkalomnak is.Aztán ki tudja,lehet,hogy neked is lesz kedved megismételni.
2008. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem gáz... ezek szerint csak kihasználnád... Nekünk nőknek is rossz, ha valakiért odavagyunk, komolyan szeretnék vele járni, és csak megd**nak, aztán ennyi. Nekünk is lelki fájdalom ez, neki miért ne lenne az? Ő is emberből van...

Mindegy, akárhogy is alakul, a védekezésről ne feledkezzetek meg!

2008. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
ha mind2 en kivanjatok egymast es tuttaban vagytok annak hogy ez csak egy alkalomra szol akkro miert ne?! proba szerencse....de viszont az elso sex akkor lessz maradando elmeny ha egy ojan fiuval veszited el akit szeretsz:P lehet hogy en vagyok tul maradi de nem szamit...ha jol esik es nem lessz semmi hatranya a dolgognak akkor miert ne! hajra! csak meg ne band ! godold jol at a dolgokat!
2008. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!