Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha kislányom fürdetésén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha kislányom fürdetésénél merevedésem van?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok a kislányom 4 éves, nagyon szeretem , de nem tudom mi lehet velem
2008. nov. 4. 17:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi sivalkodó idióta szar nőt... komolyan, szálljatok már magatokba, nem erőszakolta meg a kislányt, nem is akarja.


A kérdésre: igen baj, de ne érezd magad nagyon szarul emiatt, csak próbáld elkerülni az ilyen helyzeteket.

2008. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy gondolom, hogy mindegy mit tett és mit nem eddig a kislánnyal (gondolok itt arra, hogy "csak"fürdette), merevedése nem véletlen van, és az nagy baj, nagyon nagy baj.

Gondolom a feleségednek még nem mondtad ezt, szerintem kéne és együtt menjetek el egy terapeutához aki kideríti mi áll a háttérben.

Szerintem ne várd meg, hogy a saját kislányod után rájöjj, hogy az összes többi kislány is felizgat! Ha lehet csírájában taposd el a dolgot, és arra meg gondolni sem szeretnék, hogy mit csinálsz szegény gyerkőccel ha egyszer csak elborul az agyad és tovább mész!


Ha lehet ma este már ne te fürdesd a gyereket, és holnap első dolgod az legyen, hogy keress magadnak egy orvost.

2008. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%

nem tudom miért igy kell válaszolni erre a kérdésre... nem azért kérdezi h negativ reakciókat kapjon hanem azért mert komoly problémája van amit meg szeretne oldani!!

Válaszolva a kérdésre elég nagy baj!! Fordulj bizallommal szakorvoshoz! addig is probáld kerülni az ilyen helyzeteket!!

és még annyi h feltétlen meny el mert mi lesz ha pár év mulva meglátod a kamasz lányod bikiniben vagy alig valamit takaró rucikban..?

2008. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%
Ez ösztönös emberi reakcio amit általában a szervezet a csalátagokkal szemben ki kapcsol, de ugy tünik hogy a te agyad ettől nem tud teljesen el vonatkoztatni probáld ugy kezelni mint a tested egy darabját érezd hogy belőled fakadt és nem lesz gáz hid ell ja és én szex tanácsadó vagyok!!
2008. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem mér pontoztátok le az előttem szólót, ő azért csak ért hozzá.
2008. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
45%
Sok buta lepontozó barom!
2008. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%
Azért könyörgöm ne nyugtatgassuk már, hogy ez teljesen normális...mert nem az!
2008. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
7%
Rohadt pedofil! Undorító! A saját véred és feláll rá! Szégyelld magad!
2008. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
Szégyelld te magad! Már az is baj ha az eber őszinte? Már az is baj ha ki meri mondani,írni az ami belül talán nyomasztja? Ha hazudik az ember az a baj,ha igazat mond az a baj! Szégyelljétek magatokat ti,akik ezért támadjátok! Tipikus Magyar szokás! Nem csodálom,hogy a Szlovákok egy része gyűlöl minket Magyarokat,pontosan az ilyen primitív hozzáálású emberek miatt mint ti vagytok,akik bántjátok az őszintesége miatt! Nem azt írta,hogy megkívánja a lányát fürdetés közben ti félkegyelműek! Olvasni sem és értelmezni sem tudjátok mindazt,amit nyögve olvastok végig! Ilyenkor szégyenlem magam,hogy én is Magyar vagyok! Pontozzatok le nyugodtan! Maj az is a primitívségeteket fogja mutatni,mert fáj az igazság nektek! Sajnálom a felfogásotokat! Buta emberek vagytok és buta felnőttek!
2008. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
87%
Csak sajnálni tudlak titeket. Itt nincsen összefogás,nincsen egyetértés! Ölitek egymást és bántjátok egymást! Magyarok vagytok ti? Sokan közületek mélyen elítéli a romákat,a roma kultúrát ,de példát lehetne venni tőlük az összefogás,összetartásból. Ha egy bajban van,akkor nem hagyják,hogy egyedűl legyen a bajban és megvédik a másikat,de ti meg nem hogy összetartanátok,még egymásba is rúgtok! Hova süllyedtetek? Hát elég mélyre! Én a helyetekben nem lennék büszke,hogy ilyen válaszokat adtadok! Vagy most dagadtok a büszkeségtől ,amiért jól beolvastatok a kérdezőnek? Szegények vagytok! A tudás ,illendőség,segítőkészség szegényei!
2008. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!