Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvezem szinte csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem szinte csak az anál szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 17 éves csaj vagyok, és egyszerűen imádom, ha mindig valami van a "hátsómba". Ez már szerintem kóros rajongás az anál szexért, egyszerűen nem is gerjeszt be más. A minap pl. úgy mentem lógni a csajokkal, hogy benne volt egy kis "segédeszköz" a popómba. (nagyon jó volt, és nem voltam olyan gátlásos. Lécci segítsetek! Nem lesz ettől vmi bajom? Fontos lenne...........Pussy
2008. nov. 3. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Én ezt egyszerű biológiai ok folytán nem tudom elképzelni és komolyan venni. Ugyanis ha valami van a végbélnyílásban, az erős feszítő érzést és székelési ingert vált ki, ami a nem megfelelő helyen és időben bizony elég kellemetlen lehet.. Ezek után elhiszi valaki, hogy úgy mész szórakozni, hogy onnan bentről ki akar jönni valami??

Akinek már csináltak végbéltükrözést, az nem fogja kívánni ezt az érzést, az biztos... Márpedig aki rendszeresen ilyesminek teszi ki a hátsó fertályt, az bizony előbb-utóbb találkozni fog ezzel az élménnyel a proktológusnál.

2008. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura a kérdés mert nekem is olyan az análszex mintha székelési ingerem lenne.

Az más kérdés hogy a párom majdnem minden este beledugja a farkát a fenekembe. Hagyom neki öröm. szeretem boldoggá tenni

46/N

2021. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!