Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért élvezem szinte csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem szinte csak az anál szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 17 éves csaj vagyok, és egyszerűen imádom, ha mindig valami van a "hátsómba". Ez már szerintem kóros rajongás az anál szexért, egyszerűen nem is gerjeszt be más. A minap pl. úgy mentem lógni a csajokkal, hogy benne volt egy kis "segédeszköz" a popómba. (nagyon jó volt, és nem voltam olyan gátlásos. Lécci segítsetek! Nem lesz ettől vmi bajom? Fontos lenne...........Pussy
2008. nov. 3. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Sztem most vag yabban a korban amikor kikell próbálni a dolgokat.

ahogy látom te azt a végletet képviseled jelenleg aki anál szexért megőrül.na ebből kevés van, nagyon kevés.

és ah a továbbiakban is megmarad, bár biztosan a koros rajongás csillapodni fog, a párod nagyon fogja szeretni.

mindent módjával, semmit sem szabad túlzásba vinni, az mindig káros!!

hm, az meg h csak erre gerjedsz. tessék mást is kipróbálni, többféle képpen.

2008. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez már perverzitás, és előbb-utóbb valóban lesz belőle problémád. A hátsó fertály ugyanis nem elsősorban (még másodsorban sem..)szexre való, maximum alkalmi kalandozásra. És a nem rendeltetésszerű, rendszeres használat bizony csúnya egészségügyi következményekkel járhat, úgyhogy próbálj meg valahogy leszokni róla.

Persze lehet, hogy ez csak kamu kérdés volt.

2008. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

De lesz tole bajod, aranyer!

Az aranyerrel kapcsolatban pedig rengeteg kerdes, valasz erkezik mindennap, ezeknek nem artana ha utana olvasnal!

Kulonben gondolom hogy a minap amikor lementel a csajokkal logni, akkor az agyad volt a popodban?!

Ugye, nem tevedek.

2008. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kössy a válaszokat, nem kamu a kérdés

Utolsó válaszoló: nem tudom miért kell valakit leugatni (agyad a popódba) ha tudni akarod NEM, szexuális segédeszköz volt a popómba (nem vibri, hanem ilyen cuki kis izgató). Ezért kérdeztem, mert itt többségében normális válszolók vannak. Ha nem írsz normális választ, akkor ne is kommentálj!

2008. nov. 3. 16:23
 5/12 anonim válasza:
47%

Sztem nálad ez olyan lehet, mint nálunk pasiknál az orális szex. Én személyszerint van amikor sokkal jobban élvezem, mint magát a szexet.

Túlzásba ne vidd és akkor nem lehet belőle baj:D

2008. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen igaza van az utolsó válaszadónak bár abban egyetértek hogy dúrván fogalmazott.

Szerintem se jó főleg huzamosabb ideig a popsidban tartani akármilyen cugi dolgot. Tiszta sor ha otthon vagy akárhol kipróbálod esetleg rendszeresen kielégíted magad így, de az hogy a popsidba hagysz tárgyakat az nem egészséges.

2008. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó vok. A válaszomban az "perverzes" válaszra gondoltam
2008. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Bevallom, én is hasonlóan vagyok a dologgal, néha sokkal jobban élvezem az anális szexet, mint a normált és az orgazmusom is intenzívebb. Viszont azt mondom, hogy hagyd meg ezt a dolgot az "ünnepnapokra", mert egy idő után nem fog olyan élvezetet okozni a dolog, és akkor bajba leszel, mert nincs több bemeneti nyílás...:-)

Véleményem szerint egy kicsit perverz vagy és nemsokára következnek a különböző "játékok", no de ez meg nem gáz, kinek a romantika, kinek a bőrkorbács.

Bajod meg igen, lehet: az aranyér. Semmiképp ne hagyj semmilyen segédeszközt a popódban, mert az állítólag igen nagy kínokkal jár.... mármint az aranyér...

Egyébként meg nem hiszem, hogy olyan nagyon gátlásos lennél alapból....

2008. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát meg ha a kelleténél jobban kitágulsz akkor jön a phháááá...

Szóval ha vki túl gyakran análszexel/dugdos mindenféle dolgokat a popsijába akkor a záróizom nem fog rendesen működni és néha foltos lesz a bugyogóóó...

2008. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Úr Isten milyen korlátolt emberek vannak és itt kommentelnek, pff kész.


Semmi káros nincs benne, a lényeg, hogy nem kell túlságosan tágítani (ami a kézfej méretet jelenti) mert onnan már nehezen húzódik vissza így nehéz lesz tartani a pukit :) de olyan izomból épül fel ami alkalmazkodik szóval max csak újra kell tanulni erősen összezárni. Néha igen is kell a tágítás hogy kellemesebb legyen. Vannak olyan segédeszközök tojások (gésa)golyók direkt ilyen benthagyni és menni valahová játékra találtak ki a lényeg hogy ne csússzon fel, szóval legyen biztonságod széles vége mint az anál plug-oknak vagy fogója mint a gésa golyóknak. Aranyér tudtommal ettől nem alakul ki! Fontos, hogy mindent szabad ami élvezetet okoz és nem árt bármi legyen is az! A nők sokféle különböző orgazmusra képesek (anális, csikló, hüvelyi, G-folt,) amik jobbnál jobbak és mind más félék amiket lehet kombinálni is sokat veszít aki kihagyja valamelyiket is. Jó élvezkedést :P

2008. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!