Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem minden férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem minden férfi mozgat meg hármasban (2 lány, meg ő) a szex?

Figyelt kérdés
A párommal beszélgettünk, és kíváncsi voltam mi erről a véleménye. Őszinte kapcsolatunk van, és mindent megszoktunk beszélni, természetesen ezt is. Azt mondta, hogy minden férfi eljátszik a gondolattal, érdekes dolog lehet, de őt nem érdekli gyakorlati szinten. Kérdeztem tőle, hogy el tudná-e képzelni, hogy én szeretkezek egy csinos lánnyal, és ő meg becsatlakozna. Erre azt felelte, neki ez azért nem tetszen, mert nem tudná elviselni, hogy egy másik ember hozzám ér, és eljuttat az orgazmusig. A páromnak az a felállás tetszett, hogy engem megduplázunk, és úgy már benne lenne...:)
2008. nov. 3. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De hiszen ilyet én is akarok :-(
2008. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 alice_L ***** válasza:
98%
En is sokaig meg voltam gyozodve arrol hogy csak a melegeket nem érdekli egy ilyen osszetétel, de van egy baratom aki fulig szerelmes a feleségébe és allitja hogy mar egy no is rengeteg faradsag ha rendesen csinalja az ember, kettovel nem tudna elég odaado lenni.
2008. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát én csak remélem, hogy őszintén mondta, és léteznek olyan férfiak, akiknél ennyire fontos, hogy érzelem is legyen abban, amit csinálnak. Én hiszek benne, hogy léteznek!
2008. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésed hülyeség:) Azt írod, eszébe jut neki is, tehát mozgatja vmilyen szinten, de nem tenné meg, ezzel pedig nincs egyedül. Szóval értelmetlen, hiszen már te magaf is válaszoltál. Na mind1, azért egyet értek ám:D Szerintem a nők is gondolnak néha erre-arra az életük során, de attól még nem biztos h meg is tennék. És nyílván nem úgy született egy férfi sem, hogy már együtt volt a mostani párjával, akkor pedig nem számított "bűnnek" az ilyesmi. Viszont, ha akkor, amikor egyedül volt még gondolt rá, vagy bejött neki, érdekes lenne, ha most meg már nem:D DE ettől még nem fogja megtenni, ha szeret és te nem akarod. Az embereknek nagy a fantáziája, néha elgondolkodunk vagy álmodunk olyasmiről, amit az életben soha nem tennénk meg. Mondok egy példát, ki nem gondolt már arra, hogy pl. elmegy a színházba megnézni egy darabot, és a közepén feláll, felrohan a színpadra, ugrál, ordibál és egyéb hülyeségek. Még vicces is ilyen fantáziadolgokat gyártani néha a barátokkal vagy egyedül is, de attól még az életben nem tennénk ilyet, nem?:)
2008. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. nov. 3. 20:28
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Sztem is hülyeséget kérdezel, igen minden férfit megmozgat a gondolat, de a komoly kapcsolatban élők gyakorlati szinten nem nagyon tennék meg, mert tudják, hogy erre rámehet a kapcsolat. Ezt csak ugy érdemes, ha nem szerelmes senki senkibe a 3 személy közül és nem féltékeny senki a másikra.
2008. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma pont mi is erről beszélgettünk párommal, és nekem is ugyanezt mondta ő is, és ismerem és tudom,hogy ő sem tenné meg, de mondta is. És ez így jó, hogy izgatni izgatja,de nem tenné meg, mert más lány szexuáisan nem érdekli gyakorlatban sem :) Köszönöm a kérdést és hogy felvetetted ;)
2008. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hihetetlen.mármint,hogy vki erre ne menne rá.a csajom is azt mondja ,hogy neki megse fordult soha a fejébe,ha 2 idegen pasi lenne tuti ö is belemenne.én simán belemennék 2 nöbe akkor is ha az egyik a bnőm.sztem mindenki.csak van aki bevallja és van aki nem.
2009. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!