Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem minden férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem minden férfi mozgat meg hármasban (2 lány, meg ő) a szex?

Figyelt kérdés
A párommal beszélgettünk, és kíváncsi voltam mi erről a véleménye. Őszinte kapcsolatunk van, és mindent megszoktunk beszélni, természetesen ezt is. Azt mondta, hogy minden férfi eljátszik a gondolattal, érdekes dolog lehet, de őt nem érdekli gyakorlati szinten. Kérdeztem tőle, hogy el tudná-e képzelni, hogy én szeretkezek egy csinos lánnyal, és ő meg becsatlakozna. Erre azt felelte, neki ez azért nem tetszen, mert nem tudná elviselni, hogy egy másik ember hozzám ér, és eljuttat az orgazmusig. A páromnak az a felállás tetszett, hogy engem megduplázunk, és úgy már benne lenne...:)
2008. nov. 3. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát, nagyon, nagyon ritka az olyan férfi, akit ez őszintén nem izgat. Szerintem nem mond igazat. Ha téged vonz, akkor eröltesd.
2008. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem minden férfinak tetszik ez tény. És sztem az a normális hozzáállás amit ő tanúsított. Egy kapcsolatban 2félnek kell lennie (az ágyban is) nem pedig 3nak. Képzeld csak el, mi lenne ha a párod esetleg belemenne, de úgy felizgatná a dolog, h a másik csajt is megdugja nem csak téged??? Én speciel nem bírnám elviselni, h a férjem rajtam kívül máshoz is hozzáérjen.
2008. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lehet naiv vagyok, de én elhiszem neki, mert mindent megbeszélünk. Ha azt mondta volna, hogy őt izgatja, abból sem lett volna veszekedés, ezt nagyon jól tudja.

Egyszerűen csak érdekelnek a párom vágyai, ezért is teszek fel neki, néha furcsa kérdéseket.

2008. nov. 3. 12:48
 4/18 anonim válasza:
52%
Én pasi vagyok. Volt már hozzá szerencsém, hogy 2 nővel lehessek egyszerre. Nagyon jó volt, mindhárman nagyon élveztünk. Szerintem a párod nem mond igazat, nem létezik vagy nagyon ritka az olyan férfi, akit ez nem izgatna.
2008. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudom elképzelni, hogy van olyan férfi akit ez nem izgat. Létezhetetlen... azt el tudom képzelni, hogy az irántad való tiszteletből soha nem próbálná ki. De hogy nem izgatja fel, az kizárt.
2008. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod mégegyszer amit írtam, akkor abban láthatod, hogy a párom mondta, hogy ő is eljátszott már a gondolattal, de gyakorlati szinten nem tenné meg!

Van különbség aközött, amiről fantáziálunk és amit meg is tennénk!

2008. nov. 3. 12:58
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Az más kérdés, hogy mennyi különbség van a fantáziálásunk közt és azon dolgok között amiért majd idősebb korunkban átkozzuk magunkat, hogy nem tettük meg.
2008. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem minden férfi eljátszik nem egyszer ezzela gondolattal.

Két dolog ütközik meg ilyenkor:szexuális vágy és a szerelem.

azaz:kívánja az ember ( fiu is lány , pl az én párom is sokszor mondta h nem bánná), csak utánna lehet nagy lelki teher lenne.

tehát, ha ilyet akar akárki, minél hamarabb, abban az időszakában amikor kiéli magát.



21/F

2008. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Én férfi vagyok, és szerintem nagyon hasonlóan gonolkodhatok, mint a párod. Lehet engem is megmozgat, de azért nem tenném meg. A barátnőmmel nagyon jó szex, egyszerűen felesleges egy harmadik.

Nem midnen férfi ösztönszerű, valakinek fontosabbak az érzelmek. De nagyon tetszik, hogy felvetetted neki a dolgot, és hogy ilyen őszintén tudtok beszélgetni. Harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolatotok van. Ez így nagyon jó!

2008. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Valamennyire biztos, h izgatja a dolog, de szerintem azt gondolja, nem éri meg ezért kockáztatni a kapcsolatotokat. Ez egy rendes fiú, örülj neki :)
2008. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!