Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetetek megtehetem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek megtehetem, hogy a vőlegényem legénybúcsúján a táncoslányok után én legyek a főfogás?

Figyelt kérdés

Megvárnám míg a 2 hölgy befejezi a produkciót, és majd én is bevonulok egy nagyon szexi ruhában, és egy kicsit együtt táncolok a lányokkal, végül a párom lesz a célpon. A tánc után persze elmegyek, hogy nyugodtan szórakozzanak tovább.

Szerintetek ez egy kicsit morbid, vagy ne szóljak bele a buliba?

Nem vagyok féltékeny, meg nem ellenőrzés céljából akarok ott lenni, inkább megszeretném lepni a párom.

Köszi a válaszokat.


2008. nov. 3. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem tedd meg-érzem,hogy biztosra mész..ha a völegényed NÖ-ként szeret - végül is ezért mész hozzá, akkor ez nagy buli lesz-már az esküvö elött is.De persze ö is megteheti akkor,hogy a leánybucsura beállit.Szemet szemért-csókot csókért..

Laci Mainzból

2008. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ne.

Pont azért, mert ez búcsúest. Más oka nincs, de ez is elég.

2008. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Van kockázata, de én a vőlegényed helyében imádnám.

Bár nem tudom mennyire praktikus felhúznod, aztán otthagyni a táncosnőkkel?

2008. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Már csak azért se tedd meg, mert kétlem, hogy a párod örülne annak, ha az összes haverja (tesója vagy rokonai is) a te szexi tangád miatt csorgatnák a nyálukat :) És úgy látnának, ahogy csak Ő láthat.
2008. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, egy kicsit offolnék. Számomra olyan fura ez az egész legénybúcsú (és leánybúcsú). Csomóan írják, hogy azon az estén még olyat tehet meg, amit az oltár után már soha. Mi van?? Lehet azért állok így hozzá, mert elég fiatal vagyok, de egy normális kapcsolatban az együttjárás időszakban sem csinálnak olyat, amit később ne lehetne. Szóval ha vki szeret vkit, akkor nem "enyeleg" (és sokak véleményéből látva még ki tudja miket csinál) a táncosokkal. Sokszor úgy veszem észre, mintha arra menne ki a játék azon az estén, hogy mindent szabad, utoljára megcsalhatjuk a másikat. Én ezt nagyon nem vágom, elég ijesztő! Mert mitől kell ennyire búcsúzni, mintha a halálba mennének sokan kb., mit csinál azon az estén, amit később nem tehet meg? Ha felesége van, akkor is mehetnek néha szórakozni, nem zárdába vonulnak. Bocs az offért mégegyszer, de ezt muszáj volt leírnom, talán majd ha odakerülök megértem, de ha ez tényleg ebből áll, akkor inkább nem akarom soha...
2008. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Én erről azt gondolom, hogy nem véletlenül LEGÉNY-BÚCSÚ az esemény neve, ugyanis itt búcsúztatod el a legény éveid, azt az időszakot, amikor keménylegény létedre még megtehettél bármit, azzal kefélhettél akivel akartál, akkor lehettél részeg, amikor akartál, és akkor aludtál útmenti árokban, amikor csak akartál, senki nem szólt bele, most azonban van egy "főnök", akivel belépsz a házasság, mint olyan (amúgy szerintem csodás) intézményébe és egy életen át vállalod (mint ahogy arra fel is esküszöl) azt, hogy nem csinálod mindazt, amit amúgy jócskán csináltál fiatal korodban. Nekem ez a véleményem.
2008. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Csak úgy mellékesen: a kérdező a menyasszony:))
2008. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár itt már szerintem jócskán kiléptünk a téma folyójának medréből. Egy szó, mint száz, és ha féltékeny vagy, ha nem, szerintem te csak tévézz otthon nyugodtan, amíg a párodat búcsúztatják a barátai, életében egyetlen egyszer van ilyen lehetőség - normális esetben.
2008. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Én is úgy gondoltam, csak rosszul alkalmaztam a nyelvtanórán tanultakat :-D
2008. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"itt búcsúztatod el a legény éveid, azt az időszakot, amikor keménylegény létedre még megtehettél bármit, azzal kefélhettél akivel akartál, akkor lehettél részeg, amikor akartál, és akkor aludtál útmenti árokban, amikor csak akartál, senki nem szólt bele"


Mért, az esküvő előtt normális, ha ilyeneket csinál? Hát nem tudom...

2008. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!