Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetetek megtehetem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek megtehetem, hogy a vőlegényem legénybúcsúján a táncoslányok után én legyek a főfogás?

Figyelt kérdés

Megvárnám míg a 2 hölgy befejezi a produkciót, és majd én is bevonulok egy nagyon szexi ruhában, és egy kicsit együtt táncolok a lányokkal, végül a párom lesz a célpon. A tánc után persze elmegyek, hogy nyugodtan szórakozzanak tovább.

Szerintetek ez egy kicsit morbid, vagy ne szóljak bele a buliba?

Nem vagyok féltékeny, meg nem ellenőrzés céljából akarok ott lenni, inkább megszeretném lepni a párom.

Köszi a válaszokat.


2008. nov. 3. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Meg hát. Jó szórakozást.
2008. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
szerintem semmi keresnivalód a párod legénybúcsuján.
2008. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Féltékeny vagy és ellenőrzés céljából szeretnél ott lenni.
2008. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne!

Te a közös éltetek alatt legyél a "főfogás"!!

2008. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is így gondolom, nincs ott a helyed. Vajon hogy néztél volna, ha a pasid beállít a Te lánybúcsúdra, miközben te épp a Chippendale fiúkkal enyelegsz... mert ne mondd, hogy nem :-) Ez az utolsó, "elnyomás nélküli" estéje az életében, hagyd nyugodtan :-) Amit talán aznap este csinál, azt az oltár előtt megfogadva elméletileg soha többé nem teheti majd meg, szerintem légy tekintettel rá :-P
2008. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mint már írtm, nem vagyok féltékeny. Hiszen ismerem a párom, és nagyon jól tudom, hogy nincs is okom aggódni.

Inkább szeretném azzal egy kicsit felhúzni az agyát, hogy két nővel táncolok, és jól elvagyunk.

2008. nov. 3. 11:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem akarok elrontani az estéjét, csak nagyon megakartam lepni...:)
2008. nov. 3. 11:57
 8/22 A kérdező kommentje:

ja és igérem, hogy közös életünk alatt leszek a "főfogás"!!!

Ez nagyont tetszett, köszi.:)

2008. nov. 3. 11:59
 9/22 A kérdező kommentje:
Látom itt valaki drasztikusan pontoz le mindenkit...De miért van erre szükség????Mindenkinek más a véleménye és egy így jó!!!Azért mert te másképp gondolod, az a válasz még igenis hasznos. Ha ellenkező véleményed van írd meg, de nem másokat pontozz le!
2008. nov. 3. 12:01
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Na végre!! Normális kérdező, normális kommenttel! Amúgy egy páran úgy vagyunk ezzel, hogy ha segíteni tudunk, sz@runk a pontozásra.:))

"főfogás"-os voltam.

2008. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!