Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex végén, kb. egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex végén, kb. egyszerre mentünk el a pasimmal. Azért írom kb.-ra, mert ő még 10-15 másodpercig csinálta nekem. óvszerrel védekeztünk, és mikor kivette fehér genya volt kívül a gumin. Ráadásul még ilyen fehér pici darabos is volt. Az mi lehetett?

Figyelt kérdés

Belőlem jött vagy mivel több ideig csinálta miután ő elment. Visszafolyhatott tőle a sperma?


máskor is volt már ilyen...


2008. nov. 1. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sérült meg az óvszer, akkor az tőled van, valószínűleg a folyásod sűrűsödött be és ha darabos akkor az gombásodásra utalhat. Ha egy kicsit is viszket, vagy kellemetlen szagú, akkor fordulj orvoshoz és pár nap alatt kikezel mindkettőtöket.
2008. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom...az te voltál...és canesten krém vagy doki
2008. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy belőled! Gondolom azért leellenőriztétek az óvszert, hogy nem szakadt -e ki, azt amúgy is mindig le kell. Ha nincs egyéb panaszod, akkor teljesen normális, előfordul.
2008. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség, ha nem viszketsz, nincs egyéb gondod, akkor nem kell dokihoz menned meg kenned magad, teljesen normális vagy!
2008. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt már ilyen nem is egyszer és semmi bajom!Természetes.Ha nincs más panasz akkor hagyd a dokit.
2008. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen belőled jött, ha az óvszer nem volt kilyukadva. Lehetséges, hogy hüvelygombád van. Lehetséges megoldások : Canesten krém vagy orvos!
2008. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod...Nekem is ilyen ,főleg ha sokáig szexelünk...a melegtől meg a súrlódástól csapodik a ki a puncinedved attól lesz darabos...
2008. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi szépen! megnyugtattatok:) igen korábban is volt már viszkető, égő érzés...használtam is krémet meg most is használom! lehetséges akkor h gomba:( Köszi:)
2008. nov. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!