Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné, ha orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha orálisan kielégíteném őt, de nekem valahogy nincs gusztusom hozzá. Mit tegyek hogy legyőzzem ezt az "undoromat"?

Figyelt kérdés
ő viszont mindent megtesz hogy boldog legyek, mindenféle formában kielégit és én is szeretnék neki örömet okozni mert nagyon szeretem és ő is engem. Nem magától a szextől meg ilyenektől undorodom, egyszerüen mikor kiverem a barátomnak a kezemnek "olyan" szaga lesz... és számomra az nem kellemes, sőt szerintem büdös... és attól a gondolattól is undorodom hogy beleélvez a számba... nem azzal van a gondom, hogy nem vagyok kész rá, egyszerüen ilyen "higiéniamániás" vagyok kicsit... már többször észrevettem magamon. Nem csak ezzel kapcsolatban. Például ha fogmosás elött nem öblítem ki a szám, akkor hányingert kapok attol a gondolattól hogy a fogkrém elegyedik a számban lévö "kajamaradékkal"... de szeretnék ezen túllépni és felhötlen boldogságot okozni a barátomnak. Mit kellene tennem?
2008. okt. 28. 21:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) meg mindenki másnak is:)
2008. okt. 28. 22:05
 12/31 anonim ***** válasza:
9%
nincs mit:D amugy még lettek volna ötleteim csak azok hülye ségek ezért nem is vettem számba öket..
2008. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
nyugodtan leírhatod ha szeretnéd, én csak örülök neki:D és nagyon hálás vagyok:)
2008. okt. 28. 22:07
 14/31 anonim ***** válasza:
24%
szoktasd magad a gondolathoz az érzéshez valamivel ami hasonlit rá pl:műpénisz:D
2008. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hát lehet ahoz fogok folyamodni:P:D mindenképp tul akarok ezen lenni, föleg a barátom miatt:$:) mert mindennél jobban szeretnék neki örömet okozni:)
2008. okt. 28. 22:20
 16/31 anonim ***** válasza:
52%
Finnyás vagy és prűd!
2008. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gáz hogy finyás meg hogy gusztustalanak tartja! barátnöm is ijen volt az elején de neki azzal volt baja hogyha a szájába megy a cucc és ezért nem is csinálta szályal,de ö túl esett rajta:D
2008. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
szájal:D
2008. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát szia :D

Megmondom őszintén,nekem nem voltak hasonló problémáim,inkább az elején féltem egy kicsit,hogy majd rosszul csinálom.De egy tippet tudok adni esetleg.

Ha van rá lehetőségetek,akkor egyszer szex után menjetek el fürödni.Mossátok meg egymást,közben még lehet hülyéskedni is,mi a barátommal mindig szoktunk nah mindegy :D Miután már mindketten illatosak és tiszták vagytok,akkor menjetek vissza az ágyba,és próbáld meg úgy legyőzni a félelmedet.Tudatában leszel annak,hogy tiszta,hiszen megfürödtetek,és miután hozzákezdtél próbálj meg megbarátkozni az ízzel,és az illattal egyaránt.A te nemi szervednek is van illata,és azt is "elviseli" a barátod.Koncentrálj arra,hogy minél jobban csináld,és ne arra,hogy neked most milyen rossz,mert jah...:D Szóval mindent bele,megszokod :D

2008. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
hát remélem én is túlteszem rajta magam, ahogy a barátnöd:D de igazából abban sem vagyok biztos hogy jól fogom csinálni... mivel nekem még ez lesz az elsö.. és neki is... szóval ez neki nagyon fontos és ezért szeretném ha ez jó élményként maradna meg benne:)
2008. okt. 28. 22:32
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!