Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné, ha orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha orálisan kielégíteném őt, de nekem valahogy nincs gusztusom hozzá. Mit tegyek hogy legyőzzem ezt az "undoromat"?

Figyelt kérdés
ő viszont mindent megtesz hogy boldog legyek, mindenféle formában kielégit és én is szeretnék neki örömet okozni mert nagyon szeretem és ő is engem. Nem magától a szextől meg ilyenektől undorodom, egyszerüen mikor kiverem a barátomnak a kezemnek "olyan" szaga lesz... és számomra az nem kellemes, sőt szerintem büdös... és attól a gondolattól is undorodom hogy beleélvez a számba... nem azzal van a gondom, hogy nem vagyok kész rá, egyszerüen ilyen "higiéniamániás" vagyok kicsit... már többször észrevettem magamon. Nem csak ezzel kapcsolatban. Például ha fogmosás elött nem öblítem ki a szám, akkor hányingert kapok attol a gondolattól hogy a fogkrém elegyedik a számban lévö "kajamaradékkal"... de szeretnék ezen túllépni és felhötlen boldogságot okozni a barátomnak. Mit kellene tennem?
2008. okt. 28. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
csukd be a szemed és ne szagolgasd a kezedet
2008. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
66%

Mi az h szeretné?rendesen megkért rá?az kedves..

nah de ha szereted meg minden akko mindenét szeretet.

ne undorodj hisz ő sem undorodik tőled.egy probát megér:P

2008. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg olyan tisztaság mániás vagy akkor csak egy ötlet maradt modjuk nem tudom mien lehet de szerintem neked is jó lenne neki is, szóval a lényeg kérd meg hogy huzon fel egy óvszert a péniszére,és már mehet is se nem büdös se a szádba nem mehet a cuccos és talán még élvezi is:P bár én még nem probáltam:D ha meg ez is túl gusztustalan számodra menthetetlen vagy.már bocsesz:D
2008. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
(3. válaszolo) vagy fel huzhatod neki te is:)
2008. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nem izgat a gondolat hogy örömet okozol neki...olyasmit mint ő okoz neked amikor kielégit szájjal?
2008. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
hát végül is ezt magadba kell leküzdened fogd fel úgy hogy a te nemi szervednek is megvan a maga illata az övének ugyanúgy!! és gondolom ő nem egy koszos ember mert akkor nem lennél vele tehát tudod jól hogy tiszta a nemi szerve az hogy van illata a tiedének is van és ő mégis megteszi ezt érted akkor te is tedd meg neki az ő kedvéért! vagy csak haladj szép fokozatosan vagy kérd meg a párodat hogy mossa meg mielőtt hozzá nyúlsz vagy a szádba veszed ez sem egy rossz megoldás és nem is haragudhat meg érte vagy ha végképp nem megy akkor ne erőltesd te ilyen beállítottságú vagy !! remélem tudtam segíteni :)
2008. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
dehogy nem izgat... és nagyon szeretnék neki örömet okozni... de nem akarom azt se hogy az aktus közbe elhányjam magam:S nem tudom hogy fogok rá reagálni és semmiképp nem akarok neki roszat okozni.. az óvszereset már mi is beszéltük, lehet majd kipróbáljuk azzal:D aztán majd ha már "hozzászoktam" akkor már nem lesz szükség rá:Pnagyon remélem xD
2008. okt. 28. 21:59
 8/31 A kérdező kommentje:
és köszönöm mindenkinek a válaszokat:) megfogadom a tanácsokat:D
2008. okt. 28. 22:00
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Semmit sem kell tenned amit nem akarsz, a szex a kölcsönös élvezetről szól, a kényszer ebbe nem fér bele. A barátodnak persze természetes igénye az orális szex. Ráadásul ha ő is csinálja neked akkor szeretné ha viszonoznád. Nem kell feltétlen a szádba élveznie, megkérheted rá hogy szóljon időben, ezt meg kell értenie. Ha rendesen megmosakszik akkor egyébként nincs a nemi szervének semmi rossz szaga.Ha belekezdesz akkor meg fogod látni hogy ez egyáltalán nem undorító, sőt nagyon izgató látni hogy mekkora élvezetet tudsz nyújtani. Persze ha tényleg nem akarod akkor nem kell erőltetni.
2008. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
hát remélem tudtam segiteni,de más nem jutott eszembe:D majd meg kérdezem bnömet hogy ö mit tenne ilyen helyzetbe:D és el küldöm..
2008. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!