Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egyszer még kívánni fogom a férjemet? Tud nekem szakember segíteni?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve vagyunk együtt. Sose voltunk hűségesek, de ezt így tartottuk jónak.

Én pár éve "leszoktam". Megkomolyodtam. A páromtól csak annyit kértem, addig bírja ki, míg terhes vagyok.

20 hetes terhesen megtudtam, hogy interneten hirdető "hölgyekkel" találkozgat.

Ez kiborított, mert tudom, hogy nem az a gumipárti. Veszélyezetette a saját magzata életét is, hiszen egyes fertőzések koraszülést okozhatnak.

Én egész terhességem alatt antibiotikumot szedtem visszatérő fertőzés miatt, és születésekor a baba is fertőződött valamivel.

Közben újabb és újabb mocsokságai derülnek ki. Minden barátnőmre, rokonomra, és pár munkatársamra is rámászott. Mindegy neki, csak nő legyen.

A szülés óta nem szexeltünk. Rájöttem, hogy undorodom tőle. Szeretném megmenteni a házasságunkat, de nem tudom közel engedni magamhoz.

Szóval létezik olyan szakember, aki ezen segítene?


2008. okt. 28. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Előttem szóló. A szívemből "beszéltél" írtál! Jól leírtad a frankót! Ez az!
2008. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, de miből gondolod, hogy a gyrek véletlenül született???

El se tudod képzelni, hogy valaki akar gyereket?

2008. okt. 29. 07:34
 13/22 A kérdező kommentje:
Ja, és az IQ-nk 140 körül van mindkettőnknek...
2008. okt. 29. 07:35
 14/22 anonim ***** válasza:

IQ ide, IQ oda az most itt nem számít. Szerintem sem csináltátok jól de mostmár úgysem lehet rajta változtatni. Én is csak azt tudom javasolni hogy hagyd ott. Később sem fog megváltozni, ha már ennyit nem volt képes betartani, az bizonyítja hogy nem is szeret igazán. Persze nehéz az ilyen helyzet, de ha muszáj akkor...:/


Ui.: A nemtudom melyik válaszolónak, :) az antibiotikumot ha olyan fertőzése van valakinek amit a baba elkaphat, szednie kell, hogy kigyógyítsa magát. É anyum is szedett valamit, aztán sajna a kishúgom elkapta mégis, de nem lett baja :)

2008. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Most mondd meg,minek kellett nektek gyereket vállalni?

Te ugyanúgy veszélyeztetted a gyereketeket,mint a férjed,hiszen ez kettőtök életformája,ti választottátok,elfogadtad te is.És azt írod,hogy nem is szeretnél e téren te sem változni.De miben nő fel majd az a szerencsétlen gyerek?Milyen erkölcsi példa vagytok ti előtte?Mert 2 felnőtt ember úgy él,ahogy jó neki de a gyereketekért már felelősek vagytok.Te,ti megérdemlitek a sorsotokat,de szegény gyerek nem.Összefekszetek fűvel-fával,mindenféle nemi nyavalyát összeszedtek,még a gyerek sem számít,hát gyönyörű szülők vagytok nah.Undorító ahogy éltek!!!

És ha nem tetszenek válaszok,akkor minek tettél fel ide kérdést?Azért az emberek nagyrésze normális,és elítéli ezt az életformát.

2008. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

Nemtudom hányadik válaszadó vagyok,de szerintem megismersz.


Nem gondolom,hogy véletlenül született szerencsétlen gyerek,és azt sem,hogy nem akar valaki gyereket.De tudod ahhoz,hogy valakinek gyereke legyen,nem csak fizikailag kell készen állni,hanem erkölcsileg is.Mert az,hogy ti házasok vagytok,az ég világon semmit nem számít.Ezenkívül még mindig van előttem egy megválaszolatlan kérdés,hogy minek kellett nektek összeházasodni???Egyszerűen nem értem.


Te is ugyanúgy belementél 10 évvel ezelőtt ebbe a dologba,mint a férjed,és akkor itt rinyálsz,hogy "undorodom tőle",meg hogy "jajj hogy mentsem meg a házasságom".Tudod hogy:Sehogy.

Mert ez nem házasság.Két ember b*aszik mindenkivel akivel éri,be akarod nekünk magyarázni,hogy te vagy a szent,mert te megkomolyodtál.Hát nem hiszem,mert ha megkomolyodtál volna,akkor lenne annyi eszed a 140es IQ-dal,hogy ez nem megfelelő házasság.Szóval lehet villogni,meg lehet rinyálni,de te is ugyanolyan hibás vagy,mint a drága férjed.Nem tudom mit akarsz ezen még mentegetni.Gratulálok.

2008. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát a véleményemet megtartom, mert segíteni szeretnék.


Szerintem mindenképpen keress szakembert! Először inkább olyat, ahova egyedül kell menni, mert úgy őszintébb lehetsz. Kaotikusnak tűnsz, ezt mindenképp helyre kéne rakni, most jó lenne észnél lenned, és tudni, hogy mit akarsz. A gyerek miatt is, mert látom, hogy fontos neked.


Végülis egy olyasmi miatt ítéled el a párod, ami eddig jó volt neked. De hogyha tényleg megváltoztál (és ezt csak te tudod), akkor vagy keresel olyat, aki megfelel az új elvárásaidnak, vagy megpróbálod a férjed átalakítani. Ahhoz pedig lehet hasznos egy párterápia. De először magaddal kerülj tisztába! Sok sikert!

2008. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is igazat adok a "Prédikátornak". Ha nekem ilyen kapcsolatom lenne, eleve be sem vállaltam volna gyereket. Ez nem normális. Ne csodálkozz ezen. A férjed megszokta ezt az életet. Miért szülsz gyereket?Azt hiszed a gyereked nem látta volna ezt? Nektek nem való gyerek, így, nem....
2008. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves korod óta vele vagy, akkor inkább az apát látod benne. (Nem tudom, mennyi a korkülönbség köztetek...) Azt hogy fogod-e kívánni valaha? Szerintem nem. Ha ez a helyzet neked így nem jó, akkor válj el. Fel tudod egyedül is nevelni azt a gyereket. Egy jó pszichológus is sokat segíthet. Ha nem abban, hogy együtt maradj vele, hát abban, hogy ott tudd hagyni. Sok szerencsét!
2008. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én is csak a válást tudom ajánlani...gondolj bele mi lesz amikor a gyerek azt látja majd h apuci meg anyuci félrejár?...nem lesz ennek jó vége...a te és a gyermeked további boldogságáról van szó...hidd el mindig lehet JOBB
2008. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!