Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy mikor együtt vagyok a párommal, erős szaga van a péniszének? És mért nem engedi, hogy meg pusziljam, vagy megnyálazzam neki? eltolja a fejem nem hagyja hogy a számmal oda érjek.

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem tisztítja akkor szokott szaglani.
2008. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára azért nem engedi mert ő is is érzi azt a szagot és azt hiszi hogy megundorodsz tőle.

VAgy egyszerűen nem akarja.....TAlán érdemes lenne megkérdezni tőle

2008. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha fürdés után próbálkozol. Nem tudom, akkor is fennáll-e a probléma. Én pl. mindig megkérem a párom, hogy mossa meg és természetesen fordítva is így működik.Nincs belőle semmi probléma.Csak egy megértő pár kell hozzá.
2008. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő is tudja h nem kellemes az illata. (Nagyon szeretheted ha a szag ellenére is szeretnéd puszilgatni.) De ha ő is tudja, akkor valószínűleg a mosás nem segít. Esetleg vmilyen fertőzése van és szégyelli.

Szerintem a szag az oka, h nem szeretné, nehogy neked kellemetlen legyen. Ha mégsem, akkor esetleg vmi kellemetlen emlék (vki megharapta szegényt:D) vagy csak tapasztalatlan és fél h nem lesz jó (Bár ezt erősen kétlem, szerintem kevés pasi van aki nem vágyik az orális szexre).

Először próbálkozz vele fürdés után, ha úgysem engedi/vagy úgyis érzed az erős szagot, beszélgess el vele...szedd ki belőle mi a baj:)

Sok szerencsét!

2008. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fürdés után is probálkoztam nem engedi, de amikor ö rakja be nekem aegít a kezéval azon is érzem azt az erős szagot. sőt mikor a felesleg is kifolyik belőlem mikor belém élvezett utánna az is nagyon erős szagú, és utánna való nap is érzem magamon azt aszagot alulról hiába fürdök utánna is meg rendszeresen, muszálj a tisztaságibetétet használnom. Mitől lehet ez?
2008. okt. 29. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tuti, hogy valami fertőzés, orvost kiált...
2008. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez miatt nem maradok hónapok óta terhes, hogy nála van gond? Mitől lehet ez neki, mi okozza?
2008. okt. 29. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja megmondani, de fertőzése van, nem pedig a tisztálkodással van akkor a gond!
2010. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!