Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A parom tul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A parom tul romantikus!

Figyelt kérdés
A baratom tulzottan romantikus, szex kozben is egy ideig vadnak indul, aztan mindig ellagyul, azt mondja, hogy olyan gyonyoru vagyok, es en vagyok a legjobb dolog, ami tortent vele az eletben, ez mint nagyon jol esne, ha nem szex kozben mondana, engem ez kiabrandit:( Szeretnek egy kicsit vadabb szexet, de igy nem lehet.. Szerintetek mit tegyek?
2008. okt. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Az nem túl jó, ha nem találkoznak a szexuális igények. Ezt meg kellene beszélnetek.

Petranova

2008. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Sok no osszetenne a ket kezet, ha ilyen pasija lenne. Lehet, hogy egy ideig izgato lenne, ha mocskos szavakkal illetne, hosszutavon azonban megalazo es kiabrandito.
2008. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is pont ilyen volt. Nagyon tettszett az elején de aztán szerettem volna ha egy kicsit más lesz. Én rávezettem a dolgokra, pl kocsival amikor jöttünk haza, megálltunk egy jó kis helyen, vagy tengerparton a tengerbe stb. Vannak olyan helyzetek, amikor nincs idő romantikázni, és néha ez is tök jól tud esni:)
2008. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet még nem is hallottam,hogy egy nőt ez felháborít.Nagyon sokan szeretnének ilyen pasit,neked már meg van.Becsüld meg!És inkább olvadj el tőle,hogy ilyeneket mond.
2008. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Megértem a problémádat, hasonló volt az enyém is. Életemben nem voltam romantikus, mégis minden pasi azt hitte, hogy arra vágyom. (pedig ha tudta volna, hogy egy szál rózsa helyett jobban örültem volna egy üveg sörnek ha-ha Próbáld meg te kezdeményezni a szexet, minden előjáték, bevezetés nélkül, egyszerűen csak mássz rá, és már mehet is. Ha esetleg megkérdezné, hogy miért vagy ennyire durva, vagy türelmetlen, akkor mondhatod, hogy te ezt a fajtát szereted jobban. Remélhetőleg kapcsol, és figyelembe veszi az igényeidet, végül is nem mindenki szereti a romantikát, és nem, ne tedd össze a kezedet, hogy ilyen pasid van, ha egyszer neked nem ez kell.
2008. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Anyám micsoda problémák! :S

Ennyi problémád van csak?

Inkább beszéld meg vele vagy tűrd el!

2008. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Probaltam vele beszelni, de majd megprobalom a kulonleges helyeket, meg az iranyitast is:)

A masodik es a negyedik hozzaszolonak: Nem tudom osszetenni a kezem, es olvadozni, azert, mert en egyszeruen nem erre vagyom. Lehet, hogy mas igen, de en egyelore nem mas vagyok. Es lehet, hogy ti orulnetek neki, de en nem igazan:(

Az utolso valaszadonak meg: Nyilvan nem ez a legnagyobb problemam, de mivel ez az oldal arra van, hogy kerdeseket tegyunk fel, igy batorkodtam en is ezt tenni, sajnalom, ha megzavartam vele a lelki bekedet.

2008. okt. 28. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!