Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nem érzem azt a "romant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem érzem azt a "romantikus, filmes bizsergést" ha hozzámér a párom? ( magyarázat lent )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom most leszünk együtt 11hónapja,de én még a legelején sem éreztem ezt a bizonyos bizsergést, amiket mindenféle elcsépelt romantikus filmekben láthatunk ill könyvekben olvashatunk. Ez nem azt jelenti,h nem szeretem amikor megérint, megölel, megcsókol, csak nekem Vele sohasem volt az a remegés meg pillangók a gyomorban kivéve a legelső találkozást. Ami furcsa,mert az előző párkapcsolatomban 2és fél év után is az volt mielőtt találkoztunk, hogy izgultam, pillangók a gyomorban stb... de a mostani párommal teljesen más.Ha nem vagyok Vele kb depressziós leszek, nem szeretek egyetlen percet sem nélküle tölteni, ami nem egyszerű most nyáron,mert 200km-re lakunk egymástól...Na szóval az érdekelne,h Veletek volt már ilyen,h nem volt a bizsergés mégis együtt vagytok még mindig vagy szerintetek ez elengedhetetlen?
2011. aug. 15. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátok vagytok.
2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
"hozzámér" -> "hozzám ér", külön.
2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csak barátok vagyunk, mármint kívánom, egész nap csak hozzábújnék és ölelném és csókolnám és szeretkeznék vele, csak amit a filmekben mindig mondanak az nincs,de nem tudom,h az annyira szükséges lenne-e,mert én nagyon boldog vagyok Vele...
2011. aug. 15. 20:30
 4/13 A kérdező kommentje:
és bocsánat nem figyeltem! hozzám ér
2011. aug. 15. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi 1 év, 2 hónapja vagyunk együtt, ő az első barátom, és én sem éreztem soha. Először aggódtam, hogy talán nem vagyok szerelmes, meg mikor jönnek már a pillangók, de aztán elkezdtem gondolkozni...

Tudom, hogy szeretem őt, ha nem is a rózsaszín ködös szerelemmel. Imádok vele lenni, nagyon hiányzik, ha nem vagyunk együtt. Sokat aggódom érte, ha mondjuk éjjel dolgozik, addig nem tudok lefeküdni, míg nem írja meg nekem, hogy rendben hazaért. Szeretek neki örömet okozni, imádok hozzábújni, puszilgatni, és persze az egyéb romantikázást is. Jól kijövünk egymással, még nem volt nagy veszekedésünk, és érezteti, hogy szeret.


Kell ennél több? Kellenek pillangók, filmes, könyves bizsergés? Nekem nem. Boldog vagyok így vele.

2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én is így vagyok! Mindent imádok vele és nekünk sem volt még semmiféle veszekedésünk sem és nagyon jól megvagyunk. Csak érdekel,h mások hogy gondolják,h ez mennyire fontos...

én most 100%-ig boldog vagyok a párommal és nagyon remélem,h még nagyon sokáig az is leszek :)

2011. aug. 15. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem a pillangó a minden.

Ha úgy érzed, benne bízol, vágysz a közelségére, és egy életet is le tudnál vele élni a konfliktusok ellenére is, akkor bizony szereted. Nem a bizsergés megléte vagy a rózsaszín köd tartóssága befolyásol egy kapcsolatot, sőt, az inkább, ami utána jön!


Én se voltam "pillangós" már tinédzserkorom óta, viszont párom néha elolvaszt. :)

2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért szerintem egy kicsit mégis úgy érzed, hogy ez baj, ha már megkérdezted.. amúgy én érzem:) fél éve vagyunk együtt a barátommal, és mindigmindig érzem :)

18L

2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miután összejöttem a jelenlegi párommal, és se éreztem, féltem attól, hogy talán nem vagyok eléggé szerelmes, konkrétan ugyanazok voltak a problémáim, mint Neked, kedves kérdező, pedig elég szerelmes típus vagyok. De ahogy egyre jobban összecsiszolódunk, egyre több a közös élmény, a mély bizalom és szeretet mellett egyre több nekem a szenvedély, és ez a pillangós érzés. Lehet csak idő kérdése az egész. :)

16/L

2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem úgy érzem bajnak, csak furcsa,mert az előző párommal 2és fél év után is éreztem... csak most meg már az elején sem,de ettől függetlenül nagyonnagyon szeretem és ő is okoz mindig olyan meglepetést amitől elolvadok, csak szimplán furcsa nekem :)
2011. aug. 15. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!