Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem örömteli a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem örömteli a szex?

Figyelt kérdés

Már 3éve élek nemi életet és töb negatív élményem volt, mint pozitív :(. A párom ugyanaz, ő volt nekem az első. Vigyáz Rám mindig, mondja, hogy szóljak ha fáj, és sajnos fáj. Van amikor csak az eleje van amikor az egész. Mikor elmegy bennem a párom ,mindig abba kell hagyni a szexet, mert csíp. Nedvesnek nem vagyok elég nedves, lazulni is nehezen tudok. Mindig azon töprengek, hogy tudom ,hogy fájni fog, de mit tegyek ellene?


Mi lehet a baj? Ez már mindig így lesz, így nem szeretem a szexet :(!


2008. okt. 27. 07:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha fogamzasgatlot szedsz, bizony lehet attol. Ismerek olyat, akinek allandoan visszatero fertozeseket okozott. Lehet, hogy nem gomba, de lehet hogy van valami fertozesed, az nem normalis, ha csip. Meg kene ezt oldani, meg ossze se hazasodtatok, maris baj van a szexel. Szerintem menj orvoshoz, nekem ha valami nem stimmel, mindig elmegyek oda es a doki megprobal segiteni, o megis tobbet tud mint itt a legtobben.
2008. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
rendszeresen járok dokihoz és azt mondja, hogy minden rendben, nem vagyok gombás és fertőzésem sem, mondta volna.
2008. okt. 28. 07:18
 13/18 anonim ***** válasza:
fordulj nőgyógyászhoz...nem szégyen nekem is voltak hülye kérdéseim:)
2008. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

szia, 24 éves fiú vagyok. megértem a problémád. az én barátnőm is hasonló problémával küszködött, és nem tudtam rávenni, hogy orvoshoz forduljunk e miatt. nagyon sokáig tartott, mire belejöttünk a szexbe. az ő hüvelye sem nedvesedett, akárhogy csináltuk az előjátékot, akármilyen sokáig.

hosszú keresés után a weben, próbáltuk ki síkosítóként a paraffin olajat, melyet akármelyik gyógyszertárban belehet szerezni. ez segített rajtunk is. fél évig szükség szerint, mostmár nemhasználjuk, de mindig van itthon belőle.. persze mi óvszerrel védekezünk, és oda kell figyelni, hogy a gumi nehogy elszakadjon akármilyen síkosító használatakor!!


idézek egy szakit:


A hüvelyszárazság ellen egyrészt az előjáték idejének növelésével lehet tenni, ami sokszor önmagában elegendő lehet. Ha ez nem segít, akkor kell más módon is kezelni a tüneteket. A hüvelyszárazság kezelése a következő. Többfajta készítmény létezik. Vannak a gélek (ilyen a KY gél, patikában kapható) vagy vannak az olajok vagy zsírok. Emellett a szex shopokban is kapható szexuális síkosító, ami lehet olajos vagy gél alapú is. A gélek vizes alapúak, ezért könnyen felszívódnak a bőrről, ami miatt akár az aktus közben ismételni kell a használatukat. Az olajokból többfajta készítmény létezik, ezeket a patikában lehet kapni: egyszerű paraffin olaj, aromás paraffin olaj, babaolajok, vagy a zsíros fehér vagy sárga vazelin. Ezek mivel olajosak, könnyen használhatók, nem kell ismételni az aktus közben az alkalmazásukat. Egyetlen gond velük az, hogy az olaj a bőrre tapadhat és persze a hüvelybe is, ami csak később válik le. Ezért ez pár nap múlva folyás-szerű tüneteket okozhat, amikor a krém vagy olaj leválik a bőrről. Ezt úgy lehet megelőzni, hogy a szexuális aktus után (vagy akár pár nappal később is, amikor a tünetek jelentkeznek) a férfi nemi szervet bő vízzel le kell mosni, a hüvelyt pedig tejsavas oldattal kell kiöblíteni. Így megelőzhetők a tünetek.


A szexuális aktus síkosítására a legjobb készítmények a természetes olajok. A babaolajok és illat olajok is használhatók a szexnél, de ezek mivel több illat és egyéb anyagot tartalmaznak, ezért ezek esetleg viszketést vagy égő érzést okozhatnak. Ilyenkor ezeket is érdemes bő vízzel lemosni, illetve a hüvelyt tejsavas oldattal kimosni. A megfelelő síkosság elérésével a szexuális élet során jelentkező kellemetlen érzés vagy fájdalom is megszűnhet.


de megadom a pontos link-et ahol elolvashatod a teljes cikket:

[link]


remélem tudtam segíteni:) kitartás!

2008. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: Nektek a paraffin olajtól jobb lett? Ez mennyi be kerül? ÉS nem síp, mert mi is próbáltuk már sikosítóval, de az csípett :(.
2008. okt. 29. 08:21
 16/18 anonim válasza:

nem csíp, nem is tartom logikusnak hogy csípna, mivel nincs benne semmilyen vágykeltő ingyombingyom, meg illat. barátnőm barátnője ezt használja masszázsolajként, innen jött nekünk is az ötlet.

csak az bántotta a fantáziám, mennyire steril dolog ez, nem káros-e.. így jutottam el eddig a cikkig, amit belinkeltem neked.. nos az árát nem tudnám neked megmondani, pár száz forint lehet, 1dl kiszerelésben.. neaggódj nem fogja senki megkérdezni tőled mire kell, ha mégis, akkor mond, hogy hátmasszázsra neked ez a legjobb:)

2008. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

lehet hogy itt a hiba..

tampont erős vérzésre találták ki...

ha gyenge vérzésnél használod akkor kidörzsöli a hüvelyt lehet hogy emiatt fáj..próbálj váltani

2008. nov. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nah de suedek fog. gátlót és attól lett gyenge meg persze csak 2napig tart, szóval h van is bennem tampon kb.6db. nem akarok váltani, kényelmetlne a betét, meg nem bírm viszkettem tőle régebben, ragad a hátsónkhoz ááááá Isten ment!
2008. nov. 2. 08:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!