Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem örömteli a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem örömteli a szex?

Figyelt kérdés

Már 3éve élek nemi életet és töb negatív élményem volt, mint pozitív :(. A párom ugyanaz, ő volt nekem az első. Vigyáz Rám mindig, mondja, hogy szóljak ha fáj, és sajnos fáj. Van amikor csak az eleje van amikor az egész. Mikor elmegy bennem a párom ,mindig abba kell hagyni a szexet, mert csíp. Nedvesnek nem vagyok elég nedves, lazulni is nehezen tudok. Mindig azon töprengek, hogy tudom ,hogy fájni fog, de mit tegyek ellene?


Mi lehet a baj? Ez már mindig így lesz, így nem szeretem a szexet :(!


2008. okt. 27. 07:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sikosítót már próbáltuk, nem jött össze vele sem.Gombás meg nem vagyok (ez 100)!
2008. okt. 27. 07:33
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A ti esetetetkben különösen fontos lenne a nagyon nagyon hosszú előjátok,ami során kellőne fel tudsz izgulni és ellazulni. Kérd meg a párod, hogy kényeztessen téged amilyen hosszan csak lehet, mielőtt belédhatolna(ákár egy órán át is). Szerintem talán az orális kényeztetés lenne a legjobb,de ne hagyja ki a testednek egyetlen porcikáját sem! Ha még így sem vagy elég nedves,az lehet,hogy azért van,mert te egyszerűen ilyen nehezen nedvesedő típus vagy, sok nő van ezzel így.Ilyen esetekben ajánlott a síkosító.Hidd el,nagyon jó,én is használtam (s még minidg használom időnként) ,és ezzel sokkal könnyebb a behatolás és szex közben sem száradok ki(megjegyzem,én élvezem,csak nehezen nedvesedek,valószínüleg, mert még kezdő vagyok.).+Szeretkezés közben a párod izgassa a csiklód, vagy ezt te magad is megteheted.Próbáljatok ki sokféle pózt!

Ha még így sem megy az ellazulás,nos szerintem azt leginkább magadban kell rendbetenned.Fontos,hogy megbízz a párodban,tudd,hogy vigyáz rád,ahogy írtad ,és hogy szeret téged.Beszélgessetek sokat erről a témáról,találjátok ki együtt,hogy neked mi a jó,hol mi esik jól.

És nem árt ,ha válaszolsz magadban a következő kérdésekre: Valóban szereted-e a párod,szerelmes vagy-e még belé, ő neked az igazi?

2008. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a síkosítót visszavonom,bár szerintem még mindig jobb vele,mint nélküle.Muszáj,hogy nedves légy,szerintem használjátok csak azt a síkosítót,rosszabb nem lesz,az biztos :)
2008. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Vannak emberek, akik közt egyszerűen nem működik.
2008. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: A sikosító nekem nem vált be, csípett meg viszkettem tőle. A sok előjáték megvan, csak már én nem bírom kivárni, meg sajnálom a VŐLEGÉNYEMET ,hogy ennyit kell szenvedni mire öszejön :( Szex közben a csiklómat is szokta simogatni, mrt anélkül nem is bírnám. És igen NAGYON SZERETEM!!!!!!Votl már mikor nagyon jó volt, biztosan kivotlam rá éhezve és azért. DE most is ugy volt, hogy 1,5hónapig nem találkoztunk(mert külföldön dolgozott) és mégsem volt olyan,de én ha érzem hogy nem jön össze nekem, akor mindent megteszek hogy legalább neki jó legyen. egszoktuk beszélni a dolgokat, most is ő mondta hogy írjak ide hátha valaki tud adni tanácsot!
2008. okt. 27. 12:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Gondolom már jó ideje ha már a vőlegényed.Nekem sem sikerült fél évig semmit elérnem,mármint a páromnak pedig ő is nagyon igyekezett.A síkósítóra valószínű allergiás lehetsz szóval azt hanyagoljátok!Legyen olyan alkalom amikor csak orálisan kényesztet és akkor lehet nem fog fájni.DE szerintem menj el dokihoz h valami nem okés.Egyébként nekem is van hasonló gondom csak nekem akkor jön elő a fájás mikor vége a dolognak és elmegyek wc-re,van mikor nem megyek el wc-re mert kibírom nélküle aztán majd később elmegyek,és akkor nem szokott fájni.De nekem is mindig fáj és elkéne mennem nekem is dokihoz.Csak nem tudom h kellene kifejeznem magam.:S
2008. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nah igen ,én sem tudom hogy ezt hogy mondjam el neki, meg ugyis azt mondaná,hogy sikosító.


AMugy 3éve vagyunk együtt

2008. okt. 27. 15:14
 8/18 anonim ***** válasza:

tampont használsz vagy betétet?

amúgy nem olyan biztos hogy nemvagy gombás.de mielőtt fölháborodnál...:)minden nőnek van gombája...mikor egy nő például beteg vagy gyulladása van valamelyik szervén a hüvely úgy védekezik h gombát termel.

nekem is volt mikor fájt de együttműködéssel sokmident el lehet érni:) mond neki hogy hogyan csinálja az előjátékod hogy hogy jó és hogy nem jó neked vezesd a kezét.ne félj.

engedd el magad legalább egyszer ne gondolj arra hogy rossz lessz.a tamponos dolgot azért kérdeztem mert ha gyenge vérzésnél használod a tampont kidörzsölődik a méhfalad és kis idő mig begyógyul

remélem segítettem

2008. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen ta,pont hazsnálok, a betétet nem szeretem, meg olyan kevés a mensesem a fogamzásgátló miatt, hogy nem is kell betét, elég a tampon.
2008. okt. 27. 19:03
 10/18 A kérdező kommentje:
ismerem sajnos a gombát, mert hajlamos vagyok rá és most nem vagyok az, 1hónapja kezeltek ki és azóta havonat használok hüvelyöblítést és eddig ugy néz ki ,hogy elkerül. Én csak arra gondolok, hogy nem vagyok elég nedves, de akkor ha sokáig kényesztet a párom akkoris fáj a behatolás :S, a hosszú előjáték sem jött be. Van még vmi praktika???
2008. okt. 27. 19:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!