Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme van az anális szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az anális szexnek?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk h minden lyukat bekell majd tömni a pénisszel, mert lyuk és ha lyuk akkor miért ne...
2008. okt. 26. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Én nem próbáltam még, de nem is fogom. 1. undorító,2. veszélyes, 3.mindennek megvan a maga Helye!
2008. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Hogy mi értelme? A pasik számára van értelme...Élvezik a szűk helyet. Biztos élvezhetik a nők is, de a következményeket kevésbé. Pl. az én párom is szeretné nagyon...Ki tudja, lehet élvezném is...de nem akarok később aranyérrel és széklettartási problémákkal küzdeni! Inkább lemondok az élvezetről is (ha lehet élvezni), minthogy beteg legyek.
2008. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Látom többségben vannak azok akik elítélik a dolgot. Abban igazatok van hogy a száj sem arra való, de annak nincs semmilyen következménye! Ha van is nem akkora mint az anális szexé. Szájon keresztül nem kapsz aranyeret
2008. okt. 26. 20:24
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Én nem rajongok érte,mi is kipróbáltuk egyszer,de én sírtam és remegtem a fájdalomtól.Szegénykém annyira megijedt,oda bújt hozzám,nyugtatott stb.. De már megint nyaggat ezzel..azt nem a szexre tervezték. Bár a szexbe minden lehet,ami a másik félnek jó. Szerintem :)
2008. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
én is szeretem nő létemre...és én vittem bele a barátomat a "rosszba"... és ha ésszel csinálod nincs annak semmi következménye, de persze normális pár is kell hozzá... szabályok:sikositás,tágitás,és anál után nincs hüvelybemenet, mert abból vannak a fertőzések..és persze finoman mert az sokkal érzékenyebb ott...közben meg csiklóizgatás és igy sokkal gyorsabban el tud menni a legtöbb nő mint ha a hüvely csikló párost művelik..aki nem próbálta kérem ne szólja le pusztán erkölcsi szempontok alapján, mert ha kipróbálná akk lehet h nem tudna leszokni róla..és a prűdség nem feltétlen eréj!és igen minden lyukat betömünk de szemmel láthatólag téged csak az anál zavar...miért? am meg alulinformált vagy száj ügyben szájon át pont ugyan annyi betegséget el lehet kapni mint akár melyik másik lyukon át...sőt van ami 1enesen szájról kerül leggyakrabban a nemiszervre(lásd herpesz)...
2008. okt. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem volt divat régebben se az orális szex se az anál szex. Vhogy egyikért se rajongok. És nem vagyok egy elmaradott 40 éves szűz picsa.
2008. okt. 29. 09:11
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti, hadd szeresse. Aki nem szereti, ne erőltesse, csak mert divat. Sokkal dhítőbb akkor már (szerintem), hogy míg pl. az orális szex 20 éve perverziónak számított, ma jóformán kötelező, és arra néznek ferde szemmel, aki nem rajong érte.

Az anális szexnek van egyfajta lelki tényezője. A másik teljes birtokba vételének, nő részéről a teljes odaadásnak az aktusa, akár námi sub/dom jelleggel. Ez persze nem feltétlenl tudatosul. És hát van, aki fizikailg is kerllemesnek találja. Egyet nem szabad, erőltetni, ha valaki nem akarja.

2008. nov. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Én a minap próbáltam ki a barátommal, csak mert izgatott a dolog, és kíváncsi természet vagyok,na meg egyszer élünk és a jó dolgokat ki kell próbálni.. Előtte én is igy voltam vele h soha nem akarom kipróbálni... Deh aztán kipróbáltam és nagyon jó.. Nem hittemel deh tényleg nagyon jóérzés:)
2008. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

tévedés, régebben is divat volt és művelték az anális/ orális szexet,csak akkor más volt a világ. Az emberek sokkal prüdebbek voltak és visszafogottabbak, tabu volt ilyenekről beszélni még a családban, barátok közt is.


Én is elítélem személy szerint az anális szexet, mert számomra nem okoz örömöt, tudva már a gondolat, is, hogy az nem arra való...


És igaz, a szex minden formájával el lehet kapni fertőzést.

2008. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!