Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme van az anális szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az anális szexnek?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk h minden lyukat bekell majd tömni a pénisszel, mert lyuk és ha lyuk akkor miért ne...
2008. okt. 26. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Sok pasi szexinek tartja a feneket,de arra nem gondolnak h biztos nem valami jó érzés a nőknek.És könnyebben előjön az aranyér is meg nagyobb a fertőzésveszély,sokuknak tényleg csak az számít h luk,luk,luk...... és akkor tömni kell!!!
2008. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Volt egy ismerösöm aki nö léttére annyira szerette, hogy még a napi kakálást is szenvedések közepette türte.


Emberek nagyon külömbözöek. Én nem engedek be oda senkit.

Au!!!

2008. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Valami értelme biztos van, mert elég sokan csinálják. Nem vagyunk egyformák, ki így ki úgy:)
2008. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az a lyuk egyáltalán nem arra való. Én a mai napig nem hiszem el hogy élvezik a nők.. De ha élvezik is akkor a következményeivel lesznek bajba.. Kinek 1 hét, kinek 10 év után jelentkeznek
2008. okt. 26. 18:36
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha már itt tartunk akkor a száj sem arra van. Mindenki másképp csinálja. Nem kell ezen így kiakadni.
2008. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Nem olyan nagy dolog ez, hidd el vannak ennél durvább dolgok is a sexben!
2008. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én nő létemre nagyon is élvezem, sokkal gyorsabban el tudok jutni a csúcsra, mint simán, szerintem nagyon jó érzés, de embere válogatja...
2008. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó mindent nem úgy használunk, ahogy a természet kitalálta, de ez nem baj, amíg nem keletkezik ebből fizikai károsodás. És nemcsak pénisszel lehet kényeztetni a feneket, és nemcsak a nőét.
2008. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

SEMMI


a legundorítóbb aberrációk egyike

2008. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nő létemre én is élverzem, másodpercek alatt érek el csiklón keresztül orgazmust, igaz nem csináljuk gyakran, de én nagyon szeretem
2008. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!