Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuk tenyleg nem tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk tenyleg nem tudnak meglenni szex nelkul?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 18:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
miert van az hogy a lanyok birjak szex nelkul ,a fiuk viszont nem , es sokkal nagyobb az igenyuk ra?
2008. okt. 23. 18:37
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a nők sem tudnak.
2008. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Kedves előző: igen is tudunk...nézd csak meg a nagyanyáink milyen régóta vannak egyedül szex nélkül ha pl. korán meghal a férjük! És ott van pl. a párom aki ha egy hétig nem kap semmit már fetreng mint egy partra vetett hal...

Kedves kérdező: azt hiszem ezzel megkaptad a választ! :)

2008. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
40/ffi.:Gondolj bele!Így is félre muzsikálnak az emberek,rengetegen csalják állandóan vagy csak alkalomszerűen a párjukat.Mi lenne itt,ha még a nők is annyira odalennének a szexért.Akkor most komolyan.Egy aktusban két ember vesz részt,de az esetek zömében csak a pasik élvezik.Egy nagy igazságtalanság ez,de hát az evolúció során elégnek bizonyult,ha csak a férfinak van magömlése.Mert utódnemzéshez szükség van merevedésre és magömlésre is,viszont a nő orgazmus nélkül is teherbe esik.Sőt!Nem keletkezik vágya,ami másik férfi karjaiba sodorhatja,ezáltal is biztosítja,hogy a nemző férfi gyerekeit megbizhatóan nevelheti.Na de!A mi lányaink már ügyesek,és "átvágják" az evolúció hibás kódját!Már akinek sikerül...
2008. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem embere válogatja...vannak csajok, akik nem igazán bírják de nem látszik annyira rajtuk, vannak akik nem igénylik annyira és sokáig megvannak nélküle, és vannak olyanok is, akik nyíltan vadásznak mert kell nekik a ....! :)

Volt olyan csajom, aki olyan vérmes volt, hogy nem lehetett bírni vele és már nem bántam volna, ha néha fájna a feje vagy fájjon az enyém, de aludjunk inkább...:D

Visszatérve az eredeti kérdésre: én momentán bírom, mert nem tehetek mást, egyedül vagyok...mégsem kötöttem még fel magam.

Amúgy tényleg nehezen bírja egy igazi és nagy átlag srác...

Az a helyzet, hogy "időnként" kell kapnia valamit a férfinak, hiszen ettől marad meg vagy nő az önbizalma mint férfi, különben másod-ill. sokadrendűnek érzi magát és az nagyon rossz érzés!

2008. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2008. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
40/ffi.: Egy dolgot azért még említsünk itt meg.A pasik 99%-a maszturbál,függetlenül attól,hogy társas kapcsolatban él-e vagy sem.Hogy milyen rendszerességgel,ezt is lehetne feszegetni.Namármost,ha a nők zömének még nem volt orgazmusa,akkor nincs is miért onanizálniuk.Hisz az lenne a célja.Csapda ez,kemény csapda!De hogy lehessen róla morfondírozni,lehessen irigykedni,néhányuknak megadatott az a képesség,hogy mennyezet repesztő orgazmusra képesek.Ezt a képességet lehet tanulni,fejleszteni,vagy ha úgy tetszik,ráutaló magatartást lehet rá mutatni.
2008. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Van, aki kibírja 1 hónapig is orgazmus nélkül. Sőt még az éjszaki magömlést is meg lehet akadályozni. Egyáltalán nem olyan nagy dolog, csak annyi az egész, hogy uralkodni kell tudni a szexualitásunkon, ennyi az egész. A fiú irányítsa szexualitását, ne a szexualitása irányítsa a fiút, és kész.
2008. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
ezt a nöktöl is meglehetne kérdezni
2008. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy férfi is képes eléldegélni szex nélkül, de nem érdemes. Én nő vagyok és nekem is fontos a szexualitás. A szex nem káros szenvedély, hiszen Maslow szükséglethierarchiájában is a fiziológai szükségletek között, vagyis, az első helyen van. Mindenkire hatással van a szex, egész életünket meghatározza.

Petranova

2008. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!