Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú 20 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú 20 évesen is szűz annak ellenére, hogy jól is néz ki akkor az még "gázabb" mint egyébként?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit szégyen, hogy az vagyok annak ellenére, hogy sem mások sem magam szerint sem vagyok csúnya, sőt átlag feletti. Igaz az, hogy ha mégis olyan jó pasi lennék akkor lett volna már barátnőm, még ha a lány szedett volna is fel?

Próbálkozni, társaságba járni, kezdeményezni nem szoktam. Ez talán közrejátszik.



2017. nov. 13. 09:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szánalmas lúzer koromban hogyan jött össze legalább pár csaj?, igaz szexig nem jutottunk mert tényleg akkora balf..sz voltam...18-24 éves koromban...de meghódítani sikerült őket.
2017. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Akkor én nyertem: 39 éves vagyok és szűz. Viszont: házas!
2017. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ami azt illeti akkor még van reményem pár évig, hogy találjak párt magamnak. A gond talán itt azzal van, hogy ha keresnék akkor lehetséges, hogy most is találnék de ha most nem próbálom magam bedobni a mélyvízbe akkor két év múlva sem fogom.

2017. nov. 13. 15:18
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia, igaz, jelenleg a válaszadók közül szerintem én vagyok a legjobb helyzetben, de nem nyugtat engem sem, hogy nem igazán jövök be senkinek.

Eddig 1 lány volt, akiről biztosan tudom, hogy bejöttem neki, de Ő engem nagyon, de nagyon taszított. Ennyi.


Egyébként néha úgy érzem magam, mintha a lányok egyszerűen rám néznek, teljesen szárazak lesznek. Na jó, ez durva magammal szemben, de ha nagyon magam alatt vagyok, sajnos az önbizalmam is megcsorbul.


Nekem az ad mindenféle téren reményt, és erőt, hogy a középsulinak nemsokára vége (végzős vagyok), itthagyom ezt az intézményt, és a felsőoktatásban új embereket lesz esélyem megismerni, tiszta lappal. Vagy nem.

Rengeteg tervem van az életre, az első pl a jogsi meg egy kocsi.

Ilyenkor, amikor magam alatt vagyok, mert pl rossz napom volt, simán elképzelem a 4 évvel később önmagamat... :)

Diplomával, szakmával, autóval, meg egy telekkel... :)


Ha meg akkor sem jövök be semmilyen csajnak, hát kapja be mindenki :)

17F

2017. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Később egyre rosszabb lesz minden hidd el :D


Legboldogabb éveid vannak most...


Én elértem már egy rakás dolgot, megismertem egymillió embert, qrvajó állásom van, jól keresek, önállóan élek... mégis a boldogság valahol máshol van.

De az ezer fix, hogy a gyerek/tini koromnál soha egyetlen percig nem voltam boldogabb.

A csajozás úgy ahogy megy, bár mindig kiszopok,... és ez is csak veszi el tőlem az életenergiát.


Majd lesz jobb, mindig ebben bízok. A boldogság nem jár egyáltalán senkinek sem. Sem munkáért, sem kocsiért, sem telekért. Ha meglesznek ezek, majd lesz más bajod, vagy vágyad.


Lehet igaz hogy egy nő tud ebből kiszakítani. Szóval ne légy olyan f...sz mint én, keresgélj, randizz ezerrel és nem leszel egy megkeseredett vén f..sz mint én 30 évesen :d

2017. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked az a bajod, 10-es, hogy nem vagy képes, vagy hajlandó tanulni a nőktől. Pedig róluk csak tőlük lehet tanulni. Ha - ahogy írod - tudsz közeledni, flörtölni, akkor a továbblépésnél van a gond. Férfiként nagyon nem könnyű megismerni a női lélek rejtelmeit, ezt el kell ismerni. Nem könnyű női aggyal gondolkodni, felvenni az ő érzések által irányított gondolkodását.

Pedig sajnos enélkül nem fog menni.

2017. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15

Hűha.

Nem érdekel, akkor is meglesz mindenem, és boldog életet élni, ha senkinek sem jövök be, ha igen!

2017. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak a szexért nem érdemes. Majd egy kapcsolatban.
2017. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#12 azt hogyan? Valami fizikai fogyatékosságot van?
2017. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Erről Barna bácsi jut eszembe a régi,Napirajzról


Nagyon röhögök most :D


[link]

2017. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!