Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomat semmivel az ég világon nem birom úgy igazán felizgatni h "elveszitse" az eszét?

Figyelt kérdés

Illetve úgy értem,hogy...szóval álltalában ő kezdeményez mindig..eddig még csak pettingig jutottunk el.Egy ideig tök jó meg minden,de úgy veszem észre egy idő után,mintha megunná,elmenne a kedve töle:S próbálok mindent megtenni,de szinte semmi nem izgatja:S akárhol simogatom,csokolgatom.próbálom megtalálni az erogén zónáit,de semmi(létezik h nincs neki olyan????):S meg azt is csinálja,hogy ha elmegy petting közbe ő félbehagyja amit épp csinál nekem és vége akkor mindennek(elkezd aludni általában:S):S esetleg vmi ötlet,hogy tudnám újra meghozni a kedvét???minden ötletet várok,mert már én teljesen kifogytam az ötletekböl:S

azon is gondolkodtam h lehet h azért nem élvezi mert nem szeret,de akkor nem mondaná mindig azt h imád meg minden és akkor nem is kezdeményezne.Szóval nem tom mit kéne ezzel a helyzettel kezdeni...előre is köcce a válaszokat ;)


2008. okt. 21. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy valaki mond valamit (hogy imád) az egyátalán nem biztos, hogy úgy is van. Sőt. Az általad leírt dolgokból az esik le, hogy a barátod egy önző, béna seggfej.

Minden férfit más izgat fel, erre nem tudunk választ adni, ezt neked kell megtudakolnod tőle, illetve kitapasztalnod.

Szerelem nélkül is csodásan lehet élvezni a szexet, persze úgy jobb, de ez nem lehet probléma, hidd el.


Neked is csak a szex és intimitás panaceáját tudom ajánlani, a beszélgetést. Beszéljétek meg a problémáitokat mert anélkül nem juttok semmi jóra.

2008. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy férfinak egy idő után orgazmus kell, nem kedvesség, verd ki neki és kész. :)
2008. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
az első, meg a második válaszadó is helyes volt, a kettő nem zárja ki egymást. én se érzem a nagy szerelmet a párod részéről, akkor neki is fontos lenne, hogy te is elmenj. de az is igaz, hogy a petting is csak egy darabig izgató, el kell menni egy idő után.
2008. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

(De a pettingbe belefér szerintem egymás kölcsönös kielégítése kézzel és/vagy szájjal. NA mindegy, most ez nem ide tartozik.)

Szóval, Kedves kérdező, elszomorodva olvastam, hogy ez a srác csak a saját élvezetét tartja fontosnak, a Tiedet meg leszarja. Igaza van az előttem szólónak, önző, béna seggfej! Nem veszed észre, hogy ez nem más, mint kihasználás? Így egy szexuális (erotikus) ESZKÖZ vagy neki, és nem EMBER!!!!! "Verd ki a farkát" - úgy veszem ki, már megtetted, vagy mitől ment el? - ő meg nem képes illetve nem áll szándékában kielégíteni?! Ettől a pasitól sok jót nem várhatsz, a helyedben úgy otthagynám, hogy csak na!!!

Ne azon agyalj, -szegénykém, még magadat hibáztatod, Te vagy kétségbe esve, amikro nem Neked kéne szégyenkezned!!!- hogy Te mit csinálj még ezen felül, hanem hogy Te is kapjál már valamit, és VÉGIG, ahogy ő! Ha annyira ragaszkodsz ehhez a nem túl szimpatikus emberhez, akkor kerek perec mondd meg neki, hogy örülsz neki, hogy elélvezett, DE ne hagyja abba, mert Te is szeretnéd megkapni, ami jár. Hátha még nevelhető, bár az alapok elég silányak... :S Na ha erre is ugyanazt reagálja, saját érdekedben hagyd ott és keress olyan srácot, akinek Te is ugyanolyan fontos vagy, mint ő maga!

"A szeretet nem érzés, hanem viselkedés" (És nem szó, hanem viselkedés)

Hypathia

2008. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, ez a közös felelősségetek, hogy te előbb menj el, mint a párod. Egy pasinak kellemetlenné válik az egész, miután elment. Ezt meg kell értenetek, és ha tényleg szeretne téged is kielégíteni, akkor annak ez előtt kell történnie...
2008. okt. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
+1: ha megfogod a farkát, annak biztos örülni fog... ja, és azt próbáltad már, hogy ráülsz az arcára?
2008. okt. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is meglehetősen nagy önzőség a barátod részéről,hogy a saját orgazmusa után a tiéddel már nem foglalkozik. Szerintem tök mindegy,ki megy el először, mindenképpen törődnie kéne azzal,hogy ez a másikkal is megtörténjen. Nem azt mondom,hogy az orgazmus a legfontosab(mert nekem pl nem ),de aki meg sem próbálja kielégíteni a párját az már rég rossz.Ha az a pasi tényleg szeret téged, akkor -az előző válaszoló szavaival élve-nem lesz neki kellemetlen,hogy az orgazmusa után téged tovább izgasson, sőt annál inkább akarná,hogy neked is ilyen örömben legyen részed.

Szerintem beszélj vele, mond el neki,hogy rosszul esik neked, hogy ő orgazmus után szépen bealszik és többet nem foglalkozik veled. Lehet,hogy még nagyon fiatal, vagy csak éretlen, és nem tudja,hogy kéne működnie a dolognak...

2008. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez így van,ő valójában tényleg nagyon éretlen még ill nem is az hanem inkább tapasztalatlan.Én vagyok neki elvileg az első kapcsija.Jó én sem vagyok túl tapasztalt de nekem volt már kapcsolatom és amugy i8s tudok pár dolgot a kapcsolatokrol...Igaz még csak 2 hónapja vagyunk együtt,de ha nem lesz változás akkor igencsak le kell ülnöm beszélgetni vele.Ha nem változik akkor vége!!!

Nagyon köszi a válaszokat!

2008. okt. 22. 08:48
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez orbitális hülyeség, hogy a pasinak orgazmus után már szar folytatni. Főleg ha pettingről van szó! Ugyan miért lenne olyan kellemetlen a pasinak a saját orgazusa után a nőt tovább simogatni és/vagy nyalni, amíg ő os el nem élvez? Sőt, ha szex közben történik a "baleset", és a pasi hamarabb elmegy, kutya kötelessége, ha az aktust folytatni nem bírja, akkor más módon kielégíteni a felajzottan maradt nőt.
2008. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Meg hogy a baratod az eretlen es a tapasztalatlan?!

Hat ha te olyan nagyon ugyes es tapasztalt vagy (kulonben nagykoru vagy mar egyaltalan?) akkor miert nem jo a baratodnak?Akkor inkabb te vagy az ugyetlen, tudod? Bekaptad mar a baratod kukijat a szadba? Meg nem? Akkor rajta! Ha igen, ez sem izgatta fel ot ugy, hogy jol megdugjon?

Eloszor azt irtad hogy meg csak a pettingig jutottunk el, utana meg mar azt is hogy petting kozben elmegy. Hat ha petting kozben elelvez a baratod akkor elegge fel van izgulva.

Most akkor te mit szeretnel? Valakit aki nagyon megdug es akinek konyorognod kell hogy hagyjon mar beken?

Hetvegen van eleg a disco-ban, keress magadnak, aztan kesobb tanitsd a baratodat!

2008. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!