Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyenek a tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a tapasztalatok afro-amerikai, esetleg külföldi afro lánnyal való kapcsolatban? Mások is szexisek találják őket?

Figyelt kérdés

Miben másabb velük a sex,a kapcsolat és ha nem magyar.

Könnyebb?Nehezebb?

Olvastam magyar ember beszámolóját aki Kanadában él és azt írta nehezebb velük eggyütt élni.

Szeritem azért,mert más kultúra.


2008. okt. 21. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok fekete nonek nagyon gyonyoru a teste, nem azert mert kondi terembe jar, hanem natur, alapbol. Csodalatos feszes a boruk, csucsos ivelo a fenekuk es sok koztuk a helyes arcu. En megmondom oszinten no vagyok, de nagyon sokszor racsodalkozok a vekony darazs derekra es egyszeruen a nore. Imadnak oltozkodni is, es tudnak is es a ruhak, a szinek teljesen mashogy allnak rajtuk mint egy feher emberen.

(Angliaban elek, rengeteg a fekete boru. Nekem is a parom fekete kulonben, es van egy capuccino csemetenk.)

Hat Magyaro. nem nagyon vannak, de ha tetszenek akkor itt Angliaban alkalmad lenne ra hogy megismerkedj veluk.

Ja, a pasival a szex isteni, mar a gondolattol is huuuuu.

Nem tudom hogy milyenek a nok, de szerintem ugyesek ok is es szeretik ok a szexet, talan nagyon is.

2008. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy egy nő adott választ.

Messze van az az anglia.Meg a fekete lányok is.

Bár az,hogy feket még önmagéban nem jelent semmit.

Azért jó hallani.

nekem meg marad az ábrándozás.

2008. okt. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!