Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Redletetek valaha ruhát...

Redletetek valaha ruhát külföldi oldalakról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ha igen,akkor vágtak át az árakkal? nagyon drágák?mennyi idő amig el postázák?a postán kell ki venni? euroban kell ki fizetni?


pl ilyen olalak mint a [link]

[link]


stb ...


előre is nagyon köszii :)


2011. jan. 15. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én eddig csak eBayről rendeltem de ezt az oldalt is ismerem. Paypallel vagy dombornyomott bankkártyával lehet csak fizetni, nincs utánvét. Házhoz kiszállítják, ha nem vagy otthon akkor hagynak egy cetlit hogy átveheted az xy postán ami hozzád legközelebb van általában.

Dollárban kell fizetni és ha neked mastercard kártyád van akkor duplán fizetsz átváltási költséget ami nem egy nagy összeg igazából. Az árak elég magasak sztem ahhoz képest hogy az ebayen mennyibe kerülnek a cuccok. Az lényegtelen hogy vállal-e rá garanciát az eladó nert amerikába visszapostázni egy csomagot kb 12000 ft és azt neked kell állnod. A szállítási költség az ilyen oldalakon kb 20-30 dolcsi amit 4-6 ezer forintot jelent, de általában egy bizonyos összeg felett ingyenes. Van ahol futárszolgálattal küldik, ott mégdrágább a szállítás, akár 70 dollár is lehet.

2011. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs. A forever21 egy angol oldal, tegét angol fontban fizetsz ami garantálja hogy duplán fizeted az átváltást mivel a dombornyomott kártyák vagy euróban vagy dollárban vanak.
2011. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Megnéztem a feltételeket. Magyarországra szállítanak 3-5 munkanapon belül megérkezik. A szállítási költség 50 font alatt 6 euro, felette ingyenes.
2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jézusom...

na szóval ha rendelek pl a foever21-ről valamit,akkor én a postán angol pénzbe kell ki fizessem?(amugy romániában élek)

2011. jan. 16. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, fontban kell fizetni méghozzá dombornyomott kártyával. A forever21-ről nem szállítanak romániába úgyhogy ez már lényegtelen is.
2011. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hüüü...elég macera az egész :(
2011. jan. 16. 18:43
 7/7 A kérdező kommentje:
minden estre nagyon köszönöm :)
2011. jan. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!