Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elöjátéknál milyen simogatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elöjátéknál milyen simogatási lehetöségek vannak még? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Mert mindig ugyan ugy simogatom a párom, és szeretnék vhogy újat is belevinni a dologba, de nem tudom h hogyan kéne! ha van ötletetek irjátok meg, ja és CSAK simogatásra gondolok...(puszilgatni szoktam)
2008. okt. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Odabújsz és az egész testét simogatod, kész, mit kell ehhez szakkönyv? Harapdálod, puszilod mindenütt... legyen kis fantáziád.
2008. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan milyen simogatásra gondolsz.

Ha az egész testét szeretnéd kényeztetni, akkor tedd azt amit csak szeretnél, ami eszedbe jut. Fogd fel úgy mint egy játékot, ahol nincsenek szabályok, bármit lehet.

Pl: simítsd végig le, majd vissza felé a kicsit karmolászd, puszild, harapd, itt mindent lehet.

De legegyszerűbb, ha a barátodat megkérdezed mit szeretne m jó neki. Ne féljetek beszélni a szexről, mert már önmagában az is izgató lehet, ha elmondjátok egymásnak mit szerettek és mi az, ami épp jól esik. :D

2008. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!