Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon csak nekem van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak nekem van ilyen fura szégyenérzetem lábakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egész kis korom óta valamiképpen úgy vagyok, hogy nem szívesen mutatkozom idegenek előtt mezítláb (lány vagyok). A legkevésbé azt bírom elviselni, ha a meztelen talpam látják, úgy érzem, az egy ugyanolyan intim testrészem, mint a puncim vagy a fenekem... Röhej, de pl. a nőgyógyásznál jobban zavar, ha a csupasz lábam ki van rakva közszemlére, mint az, hogy az altestem! Ez tisztára gáz? Csak én vagyok így ezzel?
2008. okt. 18. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom néhány előttem szólóhoz és a kérdezőhöz (bár én fiú vagyok) de én sem bírom ha látják a lábam. Nincs velük semmi baj, egyszerűen az hogy nem tartozik másra. Én is mindig legalább húzok egy zoknit, ha haverok följönnek lakásba.

Meg utcán meg papucsba? Soha! Talán lányokon még elmegy, de amikor férfiakon látom, hát enyhén szólva IDÉTLEN. Meg olyan "hűdelazavagyok" stílus, ami megint szánalom.

Mindegy, én maradok a bakancsnál!


(Ja és a bakanccsal nyáron sincs gáz, mert egy katonai bakancs nem bűzlik be; de amikor egy papaucsot sz*rrá izzadsz és még szabadon is van, na az a necces)

2010. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennek tuti van valami pszichológiai oka, mert a testrészek jelképek...:) De nem hinném, hogy ez bárkit is zavarna:)
2010. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem mutogatni magam mezítláb,nemtudom miért :D Én nem gondolom ugyanolyan intim testrésznek mint mást,egyszerűen nem szeretem mutogatni,sőt azt se szeretem ha más mutogatja a sajátját :D Lehet hülyeség,de ez van,ilyenek vagyunk :)
2010. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

01-24 13:19: "azon már én is elgondolkodtam, amin te, hogy egyesek hogy tudják nyugodtan a másik arcába rakni"

De nálam is szó szerint :))))) Amikor 15 évesen életemben először (gyerek)nődokinál voltam, nem igazán tudtam, hogy kell a lábam fölrakni abba a rohadt lábtartóba, és a dokinő kedvesen segített: "A lábad szárát rakd bele, úgy, szépen, hogy a talpacskád pont az arcomba nézzen" :DDDDD hát aszittem, menten elsüllyedek, és NEM attól, hogy nem volt rajtam bugyi!

2010. febr. 10. 01:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül: én sem szeretem mindenkinek mutogatni a tappancsaimat. :) (F/26)
2010. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én az egész testemet ruhába se szeretem mutogatni de muszáj ha valahova el akarok jutni
2011. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!