Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon csak nekem van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak nekem van ilyen fura szégyenérzetem lábakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egész kis korom óta valamiképpen úgy vagyok, hogy nem szívesen mutatkozom idegenek előtt mezítláb (lány vagyok). A legkevésbé azt bírom elviselni, ha a meztelen talpam látják, úgy érzem, az egy ugyanolyan intim testrészem, mint a puncim vagy a fenekem... Röhej, de pl. a nőgyógyásznál jobban zavar, ha a csupasz lábam ki van rakva közszemlére, mint az, hogy az altestem! Ez tisztára gáz? Csak én vagyok így ezzel?
2008. okt. 18. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura :)

Tudod h hülyeség, hát tedd túl magad rajta.

2008. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De sztem ez igy van rendjen :) Inkabb azon akadok ki, hogy masok nem szegyellik, lazan belerakjak a masik arcaba, pl strandon :))
2008. okt. 18. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen,ez furi.De legalább különleges vagy. :D
2008. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, ezt én is így gondolom, pedig férfi vagyok. Valamiért intimebb a számomra a lábam (csak a sajátom, nem vagyok láb-fetisiszta) mintha kitenném a játékot a levegőre...
2008. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hogy éreznéd magad egy lábfetisisztával kapcsolatban :)

Én is szégyelltem régebben a lábaimat, de nem ezért, hanem mert nem tartottam szépnek. Aztán összetalálkoztam egy pasival, aki szó szerint imádja a lábaimat :) Ugyanannyira, mint azokat a testrészeimet, amik szorosan a szexualitáshoz tartoznak (fenék, punci, mell :)... illetve számára a láb is szorosan a szexualitáshoz tartozik... Nagyon jó érzés, nagyon rá lehet kattanni :)

2008. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem olvastál elég figyelmesen, azt írtam, IDEGENEK előtt :) Természetesen az intim viszony az más, gondolom az utcán te se szívesen vonulgatnál anyaszult meztelenul.
2008. nov. 1. 18:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Idegenek előtt engem már nem zavar a lábam... Sőt, élvezem, hogy számukra talán nem is egyértelmű, hogy mekkora szexuális hatalommal bírnak :))

Intim viszonyban meg méginkább élvezem, de ott már nem a tudatlanságot, hanem az egyértelmű "hatalmat" :)


Viszont akkor az a tippem, hogy Te is hasonló beállítottságú lehetsz, csak Te (velem ellentétben) született lábmániás! :)

Ha megtalálod a megfelelő partnert hozzá, akkor minden a helyére kerül :)

2008. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem:) Én ugyanígy vagyok. Én is kiskorom óta. Én sem szeretem, ha csupasz a lábam, mert látják a talpam és az olyan, mintha egy intim területemet mutogatnám. Na meg nem is szépek a lábaim, úgyhogy nem mutogatom őket. Csak fürdésnél meg úszásnál vagyok mezítláb, máskor nem. Még nyáron sem. Szóval nyugi, én is szégyellem a lábaimat.
2010. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"látják a talpam és az olyan, mintha egy intim területemet mutogatnám"

Na ugye hogy?? Szerintem is!!!

2010. jan. 22. 00:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én vagyok, az utolsó: Azt még elfelejtettem leírni, hogy azon már én is elgondolkodtam, amin te, hogy egyesek hogy tudják nyugodtan a másik arcába rakni, pl. strandon... Én nem sárok strandra, inkább a Balatonra meg Velencére, de ott is mindíg betakarom a lábam a törölközővel:) A barátom meg lazán közszemlére meri tenni.... Jó, mondjuk neki semmi gond a lábaival, nem csúnyák. Örülök, hogy nem csak én vagyok így, mert már azt hittem:)
2010. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!