Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim szerint neki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint neki az összes volt barátnője el tudott élvezni, akármelyik pózban. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy én csak akkor tudok elmenni, hogy ha a csiklóm ingerelve van ( és hozzátettem ,hogy a legtöbb nő így van ezzel). Erre elképedt, hogy ez nem lehet igaz, neki az összes barátnője átélt hüvelyi orgazmust is. Kicsit aggódom, hogy velem van baj, vagy az előzői csajai hazudtak, mert azt kétlem, hogy ekkora mákja legyen egy pasinak, hogy csak olyan nőket fogjon ki, akik hüvelyi úton is eltudnak érni orgazmust!
2008. okt. 17. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 15-ből 3 v 4 tudott csak csiklóval elmenni, szóval lehet pont olyanokat fogott ki.
2008. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne légy emiatt szomorú, hadd menjen, remélem, addig keresgél, míg talál egy csajt, aki majd azt hazudja neki, hogy mindig eljut a csúcsra...
2008. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!