Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim szerint neki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint neki az összes volt barátnője el tudott élvezni, akármelyik pózban. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy én csak akkor tudok elmenni, hogy ha a csiklóm ingerelve van ( és hozzátettem ,hogy a legtöbb nő így van ezzel). Erre elképedt, hogy ez nem lehet igaz, neki az összes barátnője átélt hüvelyi orgazmust is. Kicsit aggódom, hogy velem van baj, vagy az előzői csajai hazudtak, mert azt kétlem, hogy ekkora mákja legyen egy pasinak, hogy csak olyan nőket fogjon ki, akik hüvelyi úton is eltudnak érni orgazmust!
2008. okt. 17. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy mindegyik barátnője igazat mondott, de szerintem ez nem igaz. A nők többsége szereti azt mondani a párjának, hogy mindig megvan az orgazmus, minden pózban, hogy a pasi ne érezze rosszul magát. Nincs veled semmi baj.
2008. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Béna a pasid és még hazudik is, rád akarja kenni az inkompetenciáját, talán ő sem tudja, hogy mennyire szar az ágyban. Tudasd vele és tanítsd meg szeretkezni vagy dobd a fenébe, hülyítsen mást.
2008. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igazat mond, lehet, hogy a csajai hazudtak, és az is lehet, hogy csak az ő pofája a nagy. Mindenesetre az biztos, hogy nem veled van a baj, és a legtöbb nőnek kell az, hogy ingerelve legyen a csiklója. Eszedbe ne jusson magadat okolni.
2008. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Bár épp most dobott, miszerint "felesleges" az együttlétünk, mert ő úgyis visszamegy hajóra dolgozni, és nem érzi azt, hogy komolyra fordult volna a dolog kettőnk között. Illetve nem lett belém szerelmes....hát ez van sajnos...azért köszönöm, aranyosak vagytok!!! Most visszavonulok a vackomba kibőgni magam :(
2008. okt. 17. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy elmebeteg a pas.Szerintem nem is akart komoly kapcsolatot csa k az a célja hogy miné több nőt ágyba vigyen és kész utána megy a következőhöz.
2008. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem...nem ilyen..úgy látszik csak én fogom ki mindig a nem megfelelő embert, amiből már kicsit elegem van!!! Bárcsak hagyatkoztam volna az első megérzésemre, ami nem volt pozítiv!

Sajnálom, nem akarok itt rossz kedvet kelteni senkiben...nekem az van, de nektek nem kell, hogy az legyen!! Csak szeretnék már boldog lenni egy pasi mellett..szeretnék szeretni, úgy is, hogy viszont szeretnek!

2008. okt. 17. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

A saját sikertelenségét akarja ezzel palástolni, és azt akarja, hogy úgy érezd te vagy a hibás. Nos, ez egyáltalán nem férfias dolog....

Petranova

2008. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom,hogy ha lesz egy új kapcsolatod, addig amíg nem szeret beléd, ne járj vele!Találkozzatok, legyél neki izgalmas, és ha már belédszeretett, jöhet a többi!Így nem ér csalódás...
2008. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló...köszi, ezt megfontolom...Jó ötlet...
2008. okt. 17. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Petranovának teljesen igaza van. Az ilyen nem férfi, és pontosan azért csinálja, amit Petranova mondott..
2008. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!